Важливі питання задавати при виборі страхового покриття

Коли в останній раз, коли ви сіли, і насправді думав про ваші страхового покриття? Подивимося правді в очі, це не точно на тижневик “, щоб зробити список” для широкого кола причин і так … це не дивно, що багато з них зненацька, коли відбуваються події надзвичайного характеру. Єдине, що слід пам’ятати, що ви не повинні жити в районі сприйнятливі до великої катастрофи (тобто живуть в результаті землетрусу або урагану схильні області), щоб раптом розумієте, що ваше поточне страхове покриття безнадійно застаріли.

Купівля страхового явно непростим завданням для багатьох, але тому що це більш-менш необхідна зло я перерахував ряд ключових факторів, які слід враховувати при ви, нарешті, не поспішайте, щоб переконатися, що ваша страховка в нормальному стані.

попередньо існуючі умови і повне розкриття
До їх затвердження для будь-якого страхового покриття всіх додатків подивився на андеррайтера. Це андеррайтер робота, щоб в значній мірі погляд на все про тебе, пов’язаних з вашою медичної історії, коли ви подаєте заяву на будь-який тип особистості поліс страхування здоров’я.

Будьте чесні про все і обов’язково розкривати будь-яку раніше існуючих умов, тому що в більшості випадків страховик дізнається про них у будь-якому випадку, і якщо вони роблять, і ви не змогли згадати про них ви могли б отримати відмовлено охоплення. І навіть якщо андеррайтер не ловить вже існуючі умови, що ви не згадали, і ви дійсно отримуєте затверджені ви все ще не у відкритому вигляді. Тому, якщо ви коли-небудь подати позов до оплати вони будуть дивитися на вашу історію знову і якщо вони дізнаються про ваші вже існуючі умови в той час, не тільки вони заперечують ваші претензії, але ви могли б також бути винним у шахрайстві і доведеться платити штраф, може бути, щось ще гірше.

Хоча багато компаній не будуть страхувати вже існуючих умов, деякі з них, але тільки з 30, 60, 90 і 120 + період очікування, а інші, юридично уповноваженого здійснювати “гарантованого питання» політики. До підписання з компанією, отримати детальний список того, що вважається вже існуючі умови, що виключають періоду і типу покриття, яке буде проведена після того, виключення кінцях.

зіставлення цін
Звичайно, тарифи є важливими, але не забудьте отримувати котирування на політику, мати той же тип покриття. Отримати копію всі цитати, так що ви можете побачити тип і суму покриття в кожній категорії, а потім переконатися, що кожна цитата Ви отримуєте заснована на тих же кількостях покриття так що, як кажуть … Ви порівнюєте яблука з яблуками. Якщо ви отримуєте цитату, яка значно нижче цитати з інших компаній, переконайтеся, що це законно, запитуючи, як вони можуть запропонувати покриття в такій зниженій ставці. Відповіддю може бути те, що компанія спеціалізується на конкретному типі покриття і так вони пропонують його на значно нижчий тариф, але з іншого боку … якщо це занадто добре, щоб бути правдою, то це зазвичай. Так що пам’ятайте, хороша доза скептицизму перенесе вас довгий шлях.

справу з незалежними агентами
Багато незалежні страхові агенти дійсно криниця цінної інформації про страхової галузі в цілому, але, можливо, навіть більш важливо, вони також можуть надати вам зворотний зв’язок від інших клієнтів про даної страхової компанії, їх продукції та обслуговування клієнтів.

Ти бос так Будь по-твоєму
Тому що ви і ваша сім’я є ті, які доведеться жити з наслідками будь-якого покриття ви вирішили вибрати, це дійсно важливо, що ви думаєте, через ваших бажань і потреб до прийняття рішення про тип покриття на вибір. Одне питання, ви можете задати собі … Наскільки важливо для вас, щоб мати можливість у виборі власного лікарів? Якщо це не є проблемою, то, можливо, ОПЗ буде хорошою економії варіант для розгляду. З іншого боку, якщо у вас є улюблений доктор і що б то не було ви хочете їх бачити, то ви можете розглянути більш дорогий ПФО.

Незалежно від того, якій компанії ви в кінцевому підсумку прийняти рішення, дуже важливо, що її продукти і варіанти покриття може рости разом з вами і вашим змінюються потребам. В результаті, компанії, яка спеціалізується на катастрофічне покриття не може бути кращий курс дій, якщо ви плануєте мати дітей.

Кілька інших важливих факторів, які слід враховувати при виборі покриття є: доповнення, франшизи, обслуговування клієнтів і підвищення ставок.

комплектації або доповнень
Об’єднання або комплектації декількох покриття разом. Якщо це особливість, яка важлива для вас, то ви повинні переконатися, що це варіант ваша страхова компанія пропонує. Приклад комплектації або “доповнення” було б об’єднати короткою і довгостроковій інвалідності, лікарського забезпечення або стоматологічних та офтальмологічних покриття в одному пакеті.

франшиз і доплати
Завжди звертайте увагу на і запитати про дрібним шрифтом. Кілька хороших питання: “Що ти доплати варіанти” або “Чи є річний ковпачок на доплати?” або “Чи є Заглушки будь-якого 365-денного періоду, або ж вони йдуть традиційним календарний рік?”

Ви завжди повинні дивитися в компанії стоїть з Better Business Bureau і, якщо це важливо для вас, щоб мати доступ до місцевого агенту, то переконаєтеся, що у них є місцевий офіс. Якщо ні, дати компанії виклику і відчути часи утримання, години роботи та послуги, що пропонуються по телефону і через Інтернет.

несподіване підвищення ставок
Запитайте друзів про свій досвід з компанією. Чи є у них не було проблем обслуговування або ставок в останні два роки? Це буде досить пристойну міру можливої ​​зміни швидкості, що чекатиме вас у майбутньому.

Ця стаття може бути відтворений тільки в повному обсязі.