Важливість ювелірні страхування

“Мій чоловік дав мені намисто. Це підробка. Я просив підробка. Може бути, я параноїк, але в цей день і вік, я не хочу щось навколо моєї шиї, яка коштує більше, ніж моя голова.”
– Рита Rudner, американська комедійна актриса, письменник і актриса.

Пані Rudner могли бути жартуйте про вартість її коштовності буття більше, ніж у її голови, але ви отримуєте дрейф. По всій імовірності, найцінніше, що у вас на в будь-який момент часу є свої коштовності, і що включає в себе намиста та години ви носите кожен день. Коли ви одягнені для випадку, ви можете буквально виглядати на мільйон баксів, або, можливо, трохи менше. Навіть коли він не носив, ювелірні вироби може бути найдорожчим, що ви тримаєте у вашому домі. Для того, щоб адекватно захистити цим цінним активом, необхідно мати ювелірні страхування.

У вас може бути всеосяжною домовласників або орендарів політики, але це не буде охоплювати всі ваші потреби ювелірної страхування. Насправді, хоча деякі страхові компанії, що мають домовласників і орендарів страхування покривають ювелірні вироби при додаткових вершників, деякі залишити їх повністю зі сфери своєї політики. За таких обставин, вам буде потрібно спеціалізоване страхування ювелірних виробів.

Ювелірні вироби страхування може бути визначена як “страхування, яке покриває вартість заміни для ювелірних виробів яких загублена, вкрадена, пошкоджена або знищена.” Як і інші види страхування, це теж входить в різні форми і розміри, і ви повинні вибрати конкретний страховий поліс ювелірних виробів, який відповідає вашим потребам. Наприклад, якщо ви часто подорожуєте і несіть ваші ювелірні вироби в зарубіжних поїздках, ви повинні переконатися, що поліс не обмежується країною походження в поодинці. Крім того, ви повинні бути інформовані про термінах умов, недотримання яких може звести нанівець ваші кришки. Наприклад, якщо політика визначає, що застрахований ювелірний зберігатися в банках сейф для зберігання цінностей, коли не використовується, і він закінчує тим, вкрадені з вашого домашнього кабінету, то страхова компанія може відмовити у виплаті позову.

Крім того, якщо у вас є ювелірні вироби з великою кількістю дорогоцінних каменів встановлений в металі, ви можете вивчити варіанти страхування, які охоплюють заміни окремих каменів. Хоча деякі політики забезпечить виплати, тільки якщо ювелірні вироби буде втрачено, вкрадено або повністю зруйновані, деякі інші політики будуть охоплювати випадки, як ушкодження. Переконайтеся, що ви читати дрібний шрифт і точно знати, що зусилля, і запропонував. Майте на увазі, що більшість страхових полісів є винятки, як необережне поводження, погано встановлені камені, і форс-мажорні обставини, як війни і землетрусів в їх страхових полісів.

Перед тим, як вийняти ювелірних страхування вам потрібно, щоб ваші коштовності оцінені. Процес досить дорого, і багато людей довгі роздуми на даному етапі. Проте, пам’ятайте, що вартість заміни незастрахованих прикраси, які втрачені, викрадені або знищені у багато разів більше, ніж вартість оцінки. Переконайтеся, що ви тримаєте ретельний облік всіх ваших ювелірних виробів і всієї відповідної документації – вони можуть надати велику допомогу, якщо вам потрібно подати позов. Крім того, для того, щоб переконатися, що оцінка йде в ногу з інфляцією, і ви адекватного охоплення, ви, можливо, доведеться йти в періодичних оцінках.