Важливість сім’ї плану медичного страхування

Медичне страхування придбав велике значення в даному сценарії, так як вона захищає вас і вашу сім’ю від фінансових криз, що виникають у зв’язку з невідкладної медичної допомоги. Вона забезпечує фінансову підтримку у разі раптової хвороби або нещасного випадку. Збільшення витрат на медичну допомогу і в розпорядженні інноваційних, орієнтованої на клієнта страхові плани, в поєднанні з більшою усвідомленістю, прискорило і посилені галузі медичного страхування. Страхові компанії впроваджують інновації свою політику безперервно надавати унікальні покриттів. Тим не менш, важливо бути добре поінформованим і вибрати план, який відповідає вашим потребам і вашому бюджету кращих.

Які основні покриттів, пропонованих в стандартних поліс страхування здоров’я?
При покупці поліса страхування здоров’я, зверніть увагу на такі основні кришками.

госпіталізації покриття

Основна кришка госпіталізації піклується про госпіталізацію витрат, в якій застрахована допускається в лікарні протягом більше 24 годин. Однак, є плани, які також охоплюють амбулаторно витрати та витрати денного догляду. Це означає, що навіть якщо застрахований не госпіталізували протягом 24 годин, амбулаторне лікування витрати, такі як відшкодування медичних рахунків, стоматологічні витрати, покриті. Вони можуть включати плату лікаря, звинувачення в номері, діагностичні тести та ін витрати

особисті кришку аварії

Деякі політики обрамлені запропонувати покриву в разі аварії, якщо вона веде до постійної повної втрати працездатності або смерті застрахованого. Справді, подивіться на обкладинку, яка також пропонує захист від тероризму.

Тероризм кришкою

У зв’язку із загрозою тероризму зростає день від дня, страхові компанії в даний час вийти вперед, щоб запропонувати захист від актів тероризму. Політика забезпечує фінансову підтримку, якщо застрахований страждає стійкої втрати працездатності або вмирає від тероризму або терористичні акти.

Кришка сім’ї поплавок

Сім’я плаваюче концепцію, де вся сім’я розглядається в рамках одного плану. Кожен член сім’ї покрите до загальної страхової суми. Як це єдина політика, тільки одна премія повинна бути виплачена.

Щоб додати до цього, в Індії, ви також отримаєте податкові пільги відповідно до розділу 80D із Закону про прибутковий податок 1961 проти премія, яку ви платите за медичний поліс. Згідно з бюджетом 08-09, крім рупій. 15000 вигодою для медичної премії для вашої родини, ви можете скористатися додатковою перевагою податків на строк до Rs. 15000, коли ви застрахувати здоров’я ваших батьків. Якщо твої батьки пенсіонери ви можете отримати податкові пільги на строк до Rs. 20000

Користуючись страхування в даний час набагато більш зручним, ніж будь-коли раніше. Завжди віддаю перевагу купувати медичну страховку в Інтернеті, як це миттєво і безпечно. Коли ви купуєте в Інтернеті, миттєві цифровим підписом політика генерується який є юридичним документом. Тому, навіть якщо Ви втратили ваші друкованому вигляді, ви можете взяти роздруківку політики в будь-який час і в будь-якому місці.

Крім того, завжди перевіряю на інших онлайн-сервісів, таких як оновлення нагадування, поновлення онлайнової, претензії в Інтернеті відстеження об’єкта і т.д., щоб забезпечити плавний і зручний досвід. Також перевірте наявність варіантів оплати, і якщо ви можете отримати безвідсотковий варіант EMI. Подивіться на інші доповнення, такі як безкоштовне медичне обстеження купонів і багато іншого. ICICI Lombard пропонує все це і багато іншого.

Вартість поліса, тобто премії, як правило, вирішальним фактором для багатьох. Але важливо, що ви даєте рівних, а може і більше, увагу до висвітлення запропонували в плані.

Зверніть увагу, що покриття відрізняється від компанії до компанії і планують плану. Переконайтеся, що ви отримуєте всі деталі і прийняти обгрунтоване рішення