Важливість страхування відпустку додому

Як власник будинку відпочинку, ви залишаєте себе впливу, не маючи адекватного страхування, щоб покрити ваші оренда свято?

Я впевнений, що при покупці будинку відпочинку, ви бачили це в якості довгострокової інвестиції для вас та членів родини, щоб володіти в найближчі роки. Я також впевнений, що ви вжили заходів, щоб покрити свої інвестиції як зміст, так і будівель страхування.

Однак, якщо ви орендувати будинок, щоб відпочиваючі, ваша страхова може бути недійсним. Тому, перш ніж ваш гість реєстрації, переконайтеся, що ви виїжджаєте вашого відпустку страхування.

З політикою зараз спеціально розроблені для захисту домашніх власників, які комерційну оренду своє майно. Оренда на відпустку страхування може запропонувати широкий захист для вас і ваших гостей від непередбачених обставин.
Що вам потрібно знати

Перевірка поточної політики, і з’ясувати, якщо ваша страхова компанія усвідомлює, що ваш будинок використовується, заплативши відпочиваючих і не тільки друзів і сім’ї. Багато страховиків, обмежувати, змінювати або недійсним поліс при деяких обставинах, коли власність була комерційно нехай.

Це може призвести до ситуації дорогим для вас, якщо щось трапиться, і ви дізнаєтеся, що Ви не застраховані.

страхування цивільної відповідальності

У курортний сезон в самому розпалі, нещасні випадки можуть статися, які можуть залишити вас несуть юридичну та фінансову відповідальність за будь-які пошкодження і претензії, які виникають від третіх осіб.

Якщо гість повинен падінь і травм себе у вашому домі, вони дають право на вас до суду і судитися з тобою за завдану шкоду. Залишаю тебе відкриті для перспективи тривалої судової тяганини, зростаючі витрати і виплати компенсації і втрату заробітку.

Маючи це на увазі, Страхування цивільної відповідальності необхідно, що дозволяє захистити себе від будь-яких правових питань, які можуть бути пов’язані з орендою вашого будинку відпочинку для гостей.

Варто перевірка, що ваш страхування цивільної відповідальності надає такі Обкладинка:
• Відшкодування обкладинці принаймні £ 3 – £ 5000000
• Кришка включає в себе претензії встаючи з ДТП за участю Вашого басейну, наприклад, прослизання і поїздки, або порізи від зламаної плитки.

Останнє зауваження з приводу відповідальності – Якщо ви випадково роботу кого завгодно, такі як тимчасове або очищувач,, щоб наглядати за ведення вашого будинку відпочинку, може бути доцільним для розслідування отриманні страхування відповідальності роботодавця.

випадкового пошкодження

При здачі в оренду свій будинок для відпочинку, є ряд пунктів, або зручності, які ви будете включати для ваших гостей використовувати. Як безперервний потік відвідувачів влити в і, цілком імовірно, що деякі пошкодження за певний період часу.

Питомий зміст страхування для Курортна нерухомість Оренда запропонує вам всеосяжну політику, щоб охопити як випадкове і шкідливих ушкоджень відпочиваючих. Це необхідно для захисту вашого будинку від таких інцидентів, як винні плями на килими або килими та сигаретні опіки в м’якими меблями.

Вам потрібно буде перевірити розширити покриття для гостей, так як деякі політики будуть поширюватися лише на друзів і родину, переконавшись, що ваша політика включає в себе оплату гості візьмуть турбуватися з оренди вашого будинку, щоб незнайомі люди, які може бути не так обережні, як ви.

Незважаючи на те, може бути відображена в ваш страховий поліс, продовжують збирати безпеки або внести заставу в розмірі від всіх гостей. Не тільки це буде служити стримуючим фактором, то це може бути необхідно, якщо у вас є надлишок платити на будь-яких великих страхових претензій в результаті пошкодження.

охоплюють серйозні лиха

Це, може бути, останнє, що ви хочете, щоб розглянути, проте що б ви зробили щось серйозне сталося з вашим будинки відпочинку під час піку сезону оренди, або в той час як гості, де зупинилися?

У разі стихійних лих, таких як пожежа чи повінь зробить Ваш відпочинок оренду нежитлове, то вам потрібно страховий поліс здатні фіксувати речі як можна швидше.

Переконайтеся, що ваша політика буде охоплювати вас за:

Альтернативне житло-Якщо ваш будинок відпочинку займають у момент інциденту, можливо, буде потрібно розмістити гостей у альтернативне житло. Це може бути дорога вартість для вас, однак каско Оренда на відпустку мають охоплювати ці.

Аварійний Витрати на відрядження-У разі щось жахливе має статися, щоб ваш будинок відпочинку, швидше за все, ви або хочете бути або вимагають, бути присутнім для спостереження за будь-який ремонт або претензій. Переконайтеся, що ваша політика буде охоплювати такі витрати.

Втрата доходів від оренди – якщо результат будь-якого лиха залишає свій будинок для відпочинку непридатними для проживання, ви втратите всі доходи від оренди ви, можливо, мали від просунутих замовлень. Залишаю тебе зі своєї кишені, особливо якщо ви покладаєтеся на ті замовлення оренду, щоб покрити іпотечні виплати, що мають страховий поліс, який пропонує втрати орендного доходу покриття, дійсно можуть змінити ситуацію.

Крім того, доцільно для вас, щоб перевірити, що максимальне охоплення для кожної з цих областей, щоб переконатися, що у випадку серйозної катастрофи кількості достатньо, щоб покрити всі витрати.

зломом або грабіж

Із збільшенням відпочиваючих вашому відпустку, приходить підвищений ризик злому або грабежу. Готівка, кредитні картки та цінні речі, залишені на дисплеї пропонуємо прості здобиччю для злодія на погляді. Однією з основних областей охоплення шукати, це крадіжки не-насильницьке проникнення, а гості можуть ненавмисно залишити вікна відкритими, або ключів може виявитися в чужих руках.

Інше питання, щоб розглянути, є будь-яка дорогі меблі, ви можете мати у вашому заміському будинку. Це також є мішенню для злодіїв тому переконайтеся, щоб переконатися, що кришка включений в політику.

Тим не менш, гості також повинні знати, що це їх обов’язок брати страховку, що забезпечить їм з кришкою для злодія особистих речей. Нагадування про це у ваших умовах бронювання є доцільним.

заходи безпеки

Для забезпечення вашої оренди в безпеці від зовнішніх вторгнень, я впевнений, багато хто з вас будуть радити гостям, щоб заблокувати будь-які двері або жалюзі, коли вони виходити на вулицю або навколо басейну. Однак поліцейських це може бути важко.

Багато страхових поліси вимагають, особливі заходи безпеки прийняті і стане недійсною, якщо гість не слідувати за ними. Перевірте, які зобов’язання у вас з вашою страховою компанією, щоб не залишити оплачувати рахунки.

захистити себе

Як вже згадувалося кілька разів, гарантуючи, що ви не несе відповідальності за витрати на будь-яке непередбачене подія може бути важко, однак, де є конкретні положення в ваш страховий поліс обов’язково передбачати в цих умовах бронювання з гостями. Щоб вони знали, що вони будуть нести відповідальність за будь-які дії, в результаті чого ваша політика стає недійсною.

Дотримуючись цих порад, в разі гіршого має статися, ви захистили ваш будинок, ваш гість і, насамперед себе.