Важливість страхового бізнесу для малого бізнесу

У будь-якому бізнесі, ризики не можуть бути виключені. У разі малий бізнес, навіть невеликий ризик може надати величезний вплив на ріст і стійкість бізнесу. Це тим більше по відношенню до фінансів як малий бізнес, за самою своєю природою, позбавлені сильної фінансовою підтримкою.

Якщо ви власник малого бізнесу, ви повинні серйозно розглянути питання про прийняття страхового бізнесу для захисту вашого бізнесу від небажаних подій, які викликають фінансової кризи.

Крім надання фінансової підтримки під час сумних подій, страхування допомагає у підвищенні довіри вашого бізнесу серед ваших співробітників (важливою частиною вашого бізнесу) – вони відчувати себе забезпеченим, знаючи, що вони підпадають під страховий поліс.

При виборі страхової поліс, оцінити і виявити ризики, які можуть вплинути на ваш бізнес значно. Загальні ризики для будь-якого бізнесу, включають в себе, шкоди діловій власності, життя небезпеки для працівників, і громадських позовів. Жоден з них є невелике відповідальності, які Ви можете дозволити собі пропустити.

Основні типи бізнес-політики страхування:
Існують різні типи страхових полісів з різних видів ризиків, ви можете або вибрати одну політику або об’єднати декілька з них, щоб зробити консолідовану політику, яка охоплює всі ризики вашого бізнесу можуть зіткнутися. Ось деякі основні страхові поліси, які ви можете вибрати з:

Відповідальності бізнесу: Ваш бізнес постійно ризикують стикаються судові позови від третіх осіб. Там можуть бути випадки, які роблять Ваш бізнес предметом позову – клієнт поїздки на порваний килим у вашому офісі, клієнт захворює використання вашого продукту, коротке замикання, що став причиною пожежі і пошкоджень будівель і т.д. орендодавця Ці зобов’язання зазвичай привести до величезної вимог компенсації. У таких випадках, що мають страховий бізнес відповідальності захищає вас від усіх цих ризиків. Страхування відповідальності бізнесу в цілому покриває медичні витрати і судові витрати.

Страхування майна: Ви не хочете псувати з вашим бізнесом власності. Вам? Отже, переконайтеся, що ваш бізнес майно застраховане належним чином. Страхування майна для малого бізнесу охоплює світильники, меблі, інвентар та інші матеріальні активи бізнесу. Страхування майна захищає майно від пошкодження, крадіжки або втрати.

Автострахування: Вам потрібно комерційне страхування авто, якщо ви використовуєте автомобіль виключно для вашого бізнесу. Ви повинні отримати комерційної страховий поліс, якщо ваш автомобіль має комерційну теги на ньому. Авто страхування покриває ризики пошкодження автомобіля в результаті нещасного випадку або вандалізму. Він також захищає Вас від претензій третіх відповідальності, якщо ваш автомобіль не залучені в будь аварії.

Компенсації працівникам: Як роботодавець, це ваша відповідальність, щоб піклуватися про Ваших співробітників на робочому місці. Якщо будь-який співробітник захворює, отримує травму або помирає під час роботи, як власник бізнесу, ви будете притягнуті до відповідальності. Ви повинні дбати про свої медичних витрат. Тут страхового відшкодування працівникам ‘допомагає вам, покриваючи ризик травмування трудящих і відповідно витрати на медичне обслуговування і т.д.

Не купувати страховку б поставити ваш бізнес на більший ризик. Він також не є фінансово розумним ігнорувати важливість страхування. Розробка правильного типу і правильний розмір страхової суми достатньо складно збирається на різні ризики для вашого бізнесу.

Таким чином, підхід хороший страховий брокер, щоб отримати право страхування для Вашого бізнесу.