Важливість страхових компаній в сша

Медичні страхові компанії часто зображують як демонів, уплітаючи з працею зароблені гроші невинних жителів, обманюють їх з шахрайства і обману схем і завжди знаходять привід, щоб не платити за медичні витрати бенефіціарів. Однак, правда далеко від того, що сприймається.

Медичних страхових компаній або носії, як їх називають є комерційними організаціями, що басейн у фінансових ресурсах фізичних осіб шляхом їх продажу страхових полісів і, отже, зменшення середньої вартості на душу населення. Ці перевізники роблять свої гроші з економіки масштабу проданих полісів, незалежно від окремих пред’явлення претензій у будь-який момент часу. Деякі з найвідоміших страхових компаній в країні Етна, BlueCross BlueShield, MVP, Ковентрі, Сполучені охорони здоров’я і любить.

Так, держави регулювання страхування варіюються від штату до штату, не всі ці носії мають ліцензію на продаж політики охорони здоров’я в усіх державах. Такі компанії, як Етна і BlueCross працювати в майже у всіх великих штатах США, а інші обмежені певним числом держав. MVP, наприклад, працює тільки у Вермонті, Нью-Йорк і Нью-Гемпширі.

Страхові компанії важливе значення, оскільки жодна людина не був би в змозі дозволити собі витрати на медичне обслуговування в поодинці. Ці компанії домовляються плати за послуги і мають можливість отримати знижки для своїх клієнтів. Без юридичні особи, резиденти повинні сплатити всю суму медичних витрат зі своєї кишені і з урахуванням високої вартості медичного обслуговування в країні, це не буде прийнятним цінами або практичний варіант для багатьох. Маючи страхової план гарантує, що житель має доступ до недорогих охорони здоров’я і страхові компанії мають величезну роль у забезпеченні цього.

Хоча більшість компаній широко мають ті ж політики, невелика різниця тут і там у перевагах пропонованих і вершники додається, будує плани, специфічні для конкретної компанії. Наприклад, хоча MVP має регулярного ОПЗ, POS і відшкодування плани, як і всі інші носії страхування, він також має MVP Перевагу EPO або РРО, TriVantage EPO – MVP популярний 3-в-1 план і MVP Перевагу EPO або PPO Hybrid.

Хоча було кілька гикавки в бігу на реформи охорони здоров’я, як шахрайство страхових компаній та сумнівної політики, які вони продають, не всі компанії можна побачити той же очей. Насправді, саме ці страхові компанії, які зробили доступним охорону здоров’я в США. З політикою державних медичних отримувати обмежений до певної групи доходів і надання тільки обмежений набір послуг охорони здоров’я, ці перевізники прийти на допомогу населення в цілому. Приватні медичні плани йдуть з ордою інших переваг, які відсутні у суспільному плані здоров’я. Вони також налаштовані відповідно до особистим потребам кожної людини. Страхові плани не «один розмір підходить всім” пакетом. Тому налаштовані здоров’я план є більш ефективним і корисним.

Страхові компанії можуть були зображені як лиходій історії. Але цей негідник не чорний або білий. Це відтінок сірого. Ви не можете довіряти цим компаніям із зав’язаними очима, але коли справа доходить до забезпечують охорони здоров’я в США, вони є кращим вибором.