Важливість низьким рівнем доходу медичного страхування

Там не бракує людей, які не можуть отримати доступ медичного страхування, оскільки вони не мають достатнього фінансового становища. Надаючи медичних установ у США без будь-якої медичної страховки не так просто. І якщо цього не достатньо, обов’язковий доступ до медичного страхування, відповідно до Закону доступність, додала до горя цих жителів.

Для тих, хто не може купити медичну страховку чи інакше, низькі доходи медичного страхування є благом. Можливості обмежені, але і в США, то краще мати дешевий медичний поліс з обмеженим охопленням, ніж не мати ніякого.

В уряду є деякі плани в галузі охорони здоров’я, які спеціально розроблені для тих, хто має низькі доходи. Плани такі як Medicaid, Medicare, SCHIP, і т.д., все фінансується державою і призначені для тих, хто не може дозволити собі страхування всякого роду взагалі. Проблема з цими планами в тому, що не кожен може претендувати на це. Плюс ці плани йдуть з невеликим охопленням і набагато більше обмежень. Таким чином, для тих, хто може дозволити собі платити страхові внески, уряд автоматизованого плани не хороший варіант.

Однак для тих, хто дивиться на низьку медичне страхування доходу тільки, щоб заощадити кілька доларів, але не хочуть йти на компроміс якості медичного обслуговування, яке вони отримують, дешеві медичні плани, швидше за все варіант, що вони повинні розглянути.

Дешеві медичного плану бувають самих різних форм, розмірів і пакети. Хоча ці плани є всеосяжними, кожен з цих планів йде з деяким обмеженням або інший. Залежно від ваших потреб, ви можете вибрати одну з наступних планів:

1. Керовані охорони здоров’я плани, як ОПЗ, ОПП і POS, які концентруються на наданні первинної та профілактичної медичної допомоги. Ідея полягає в тому, щоб вилікувати хворобу, перш ніж стане більше медичних і фінансових загрози. Проблема з цими планами, однак, є те, що мережа медики служби і один обов’язково повинен дотримуватися його.

2. Є певні страхові компанії, які обслуговують лише з низьким рівнем доходів населення. Перевага покупки плану від цих страховиків є те, що існує широкий спектр доступних варіантів. Ці плани характеризуються більш низькі премії. Ці плани є хорошими, щоб покрити будь невідкладної медичної допомоги або серйозного захворювання.

3. Є певні плани, які передбачають покриття тільки для критичних захворювань або протягом обмеженого періоду часу або тільки для конкретного захворювання. Ці плани є порівняно дешевше, ніж регулярні плани в галузі охорони здоров’я.

Крім планів, які по суті своїй дешевої, премія в регулярному планах також можна купити вниз. Це дозволить зробити план більш дешевими і, отже, більш доступним. Ось декілька порад про те, як премія може бути зменшена:

– Чим раніше ви купуєте план медичного страхування, тим дешевше це буде як премія розраховується виходячи з віку та стану здоров’я.

– Доступ план групи або доступ до здоров’я плану на роботі це хороший спосіб, щоб отримати його для дешевого.

– Якщо ви збираєтеся займатися індивідуальний план здоров’я, а потім налаштувати його відповідно до ваших потреб. Виключити послуги, які ви, напевно, не в використанні. Це гарантує, що ви платите тільки за ті послуги, які вам потрібно.

– План з більш високою франшизи має нижчі премії. Якщо ваш план медичного тільки резервне копіювання, то при переході в такого плану буде прибутковою.

Коли мова йде про низькі доходи медичного страхування, можливості обмежені. Однак ці плани є хорошим варіантом, якщо ви не хочете витрачати додаткові долари для регулярних премій і уряд дихає вам у потилицю, щоб ви обов’язково доступу до медичного страхування.