Важливість медичних тестів, перш ніж купувати медичну страховку

Звичайним Реклама від страхової компанії не є “ніяких медичних тестів, необхідних для покупки страхового поліса. Люди тягнуться до зручності немає тест-політики в порівнянні з тією, яка вимагає, щоб всі медичні тести. Але чи справді це право придбати поліс, не знаючи стан вашого здоров’я?

Кожна людина збирається купити страховий поліс чи здоров’я або страхування життя необхідно пройти медичне обстеження відповідно до приписів і повинні бути інформовані про стан його здоров’я. У даній статті розглядається значення і причини для отримання страхового поліса після прийняття відповідних медичних тестів.

Премії засновані на стані здоров’я
Премій страховий поліс (здоров’ю або життю) стягується на основі стану здоров’я людини. Ви повинні зробити заяву про стан вашого здоров’я в політиці заявку і страховик встановлює ставку премії на основі ваших розкриває.

Для того щоб зрозуміти це ясно, давайте приклад двох осіб. З них один має високий рівень цукру та іншої людина має нормальний рівень цукру. Якщо обидва взяти страховий поліс від компанії, яка не вимагає медичних тестів, то обидва стягується ж премію. Але насправді, премії для нормальних людей має бути менше, ніж премій інші проблеми зі здоров’ям.

Політику, яка вимагає не-медичних тестів є:

Низьке значення політики: Політики, які не вважають Тести здоров’я пропонують покривати не більше 5 рупій рупій. Так що, якщо ви шукаєте більш висока кришка корпусу, яка служить вашому житті / потреб медичного страхування, то ви повинні прийняти чисту політику захисту, яка вимагає від вас пройти медичне обстеження.

Схильний до відмови легко: у більшості випадків, людина, яка приймає страхування без медичного тесту можуть не знати його / її стану здоров’я. Він / вона може страждати від хвороби і не знати про це, поки медичний тест проводиться. У такому випадку, страховик може відмовити у задоволенні вимоги, оскільки ці політики містять пригнічені факти стан Вашого здоров’я без належного андеррайтингу. Таким чином, ці види ненавмисні помилки можуть просто позбавити страховий захист навіть для тих, хто платить величезні премії.

Кришка може бути недостатньо: Якщо ви отримуєте політики, які не вимагають ніяких медичних тестів, то ви також отримаєте політику, яка не має відповідного страхового покриття. Це як хоче застрахуватися, але, не маючи адекватної страхового захисту.

Це фактична відповідальність страхової компанії, щоб визначити стан здоров’я страхування покупцем. Страхова компанія просто не може заперечувати вимоги, оскільки воно є його відповідальність піддавати страхувальнику медичні тести, а потім виправити премії.

Таким чином, детальне медичне обстеження, яке вимагає крові та аналіз сечі аналогічних тестів, цукор крові, ЕКГ, аналіз крові, артеріального тиску, тести сироватки крові і т.д. принесе користь вам різноманітті. Вона забезпечує стан Вашого здоров’я доповідь, який говорить вам, скільки Ви. Якщо ви страждаєте від будь-якої хвороби, отримати його вилікувати, перш ніж це руйнує ваше здоров’я. Отримати повну медичну карту вашого здоров’я, перш ніж купувати страховий поліс.