Важливість довгострокового партнерства догляду в Огайо

За ці роки, штаті Огайо був обтяжений зростаючого попиту на довгостроковий догляд свого старшого жителів. У 2003 році, штат Огайо займає сьоме місце з найбільшою кількістю дорослого населення. Більшість дорослих отримують допомогу в своїх будинках і допомогу житлових приміщень. Це загнав державного управління від зміцнення програм, щоб допомогти літнім Ohioan скористатися тривалого лікування.

Genworth Financial випустила огляд витрат на лікування в Сполучені Штати в 2010 році. У доповіді, середньорічна Огайо будинку престарілих вартість для приватних кількість номерів до $ 74825 в той час як напів-номер коштує $ 67 890. Крім того, багато з забезпечення догляду сім’ї було б важко йти в ногу з відходом старого коханої людини, як середня вартість Medicare сертифікованих дому помічник складає $ 42328 і $ 39330 за допомогу життя об’єкта.

Ohioans без приватної довго страхування по догляду термін повинні бути готові оплатити ці послуги самостійно або чекати, поки їх активів не є достатньо низьким, щоб задовольнити Medicaid активів поріг. Щоб претендувати на Medicaid в штаті Огайо, люди повинні мати загальні активи $ 1500 в той час як пари повинні мати $ 2250.

Проблема з довгострокового догляду переповнює штаті Огайо і ставить несприятливий тиск на державний бюджет, зокрема, Medicaid. У 2001 році Medicaid провів в загальній складності $ 2,3 млрд. для тривалого лікування, в той час Ohioan сімей також провів близько 2 мільярдів доларів зі своїх особистих фінансів і ресурсів. Завдяки цьому, уряд штату вирішило прийняти партнерства довго страхування по догляду термін в якості зусиль, щоб допомогти скоротити надмірні витрати, які важко падає на Medicaid і допомогти його жителям управляти своїми допомоги.

Огайо довгострокового догляду Партнерська програма

Програма партнерства Огайо була створена 1 вересня 2007 під Огайо переглянутий Кодекс 5111,18. Основна роль цієї партнерської програми є те ж саме з іншими державами, які на ринок доступні та конкурентоспроможні політики, так що Ohioans не залежатиме від Medicaid для їхніх майбутніх довгострокових потреб у допомозі.

Особливістю політики партнерства, що ніякий інший політик не дають є захист Medicaid активу. Кожен долар, який виплачує допомогу страхувальника дорівнює сума, яка може бути захищений повинні окремих застосовується для охоплення Medicaid. Наприклад, якщо політика заплатив $ 40000 для LTC переваг, людина може зберегти $ 41000 активів, але все ще претендувати на допомогу Medicaid.

Наступною особливістю є інфляція захисту. 3% захист з’єднання інфляція повинна бути запропонована у партнерстві політики, які були видані страхувальників у віці 60 або нижче, а 3% інфляції просту захист для осіб віком від 61 до 75. Однак інфляція захисту не є обов’язковим для тих, хто або віком старше 76.

Останній є угоди про взаємність. Страхувальниками можуть використовувати політики партнерства в інших державах у бік від держави, де вони придбали політики продовжити вигоди. Ви можете відвідати офіційний сайт Огайо www.jfs.ohio.gov / ОГП знати вимоги щодо Медікейд. Приватні страхові поліси купили року або після 12 серпня 2002 може бути замінений на політику партнерства від уповноваженого або участі страхової компанії.