ВШЕ запускає кампанію щодо запобігання нещасних випадків на виробництві

У число нещасних випадків претензій, як очікується, зросте в період економічного спаду після обстеження з’ясувалося, що фірми скорочують на заходи безпеки, роботодавці в даний час рекомендується забезпечити, щоб працівники отримували належну підготовку і одяг, щоб уникнути шкоди, коли вони знаходяться на роботі .

Згідно з опитуванням, від здоров’я та безпеки (HSE) більше чверті фірм заявили, що вони відчувають тиск, щоб скоротити витрати на їх здоров’я і заходи безпеки в страху борються у фінансовому відношенні в результаті економічного спаду.

Раніше велика кількість фірм зізнався мало звертаючи увагу на запобіжні заходи при роботі, так як вони зосереджені на тому, як боротися з рецесією.

Директор ДУ-ВШЕ сказав: “Майже вісім з 10 бізнес-лідерів визнали, що гарне здоров’я і безпеки є вигідними, з витратами на запобігання аварій майже завжди менше, ніж навіть катастрофічні витрати на аварію у фінансовому та людському плані.”

У результаті, в ГУ-ВШЕ запустив нову стратегію, щоб допомогти зменшити кількість нещасних випадків на виробництві у Великобританії.

Будьте частиною рішення кампанії

П’ятирічна ВШЕ “бути частиною рішення” кампанії, яка була запущена на початку цього місяця, прагне показати, роботодавців та працівників як в конкурентоспроможності бізнесу може підтримуватися без незабезпечення безпеки на робочому місці.

Том Mullarkey, виконавчий директор Королівського товариства по запобіганню нещасних випадків, сказав: “В умовах жорсткої конкуренції ринку, на якому клієнти вимагають більш високих стандартів для того, щоб розлучитися себе від ризику поганої роботи підрядника, можливість продемонструвати ефективні здоров’я та безпеки управління стає все більш важливим в перемозі нового бізнесу. ”

Фігури з ГУ-ВШЕ показало, що 229 робітників були вбиті під час нещасного випадку на виробництві в 2007-08 один, в той час як 136 771 страждали від серйозних травм.

За даними ГУ-ВШЕ, ця цифра є неприйнятним, і в даний час закликають на робочу силу Великобританії, щоб допомогти поліпшити здоров’я і безпека на робочому місці.

Фірма була нещодавно оштрафована більше £ 6500 для травм після того, як працівник порушив здоров’я та безпеки праці.

ВШЕ переслідує фірми

Роботодавець, який не подав 34-річний робітник з ніякої підготовки або захисту голови був оштрафований на £ 6650 після того, як працівник помер в результаті втрати контролю над всюдихід (ATV) на фермі.

Працівник був прийнятий на роботу на фермі всього за три дні до аварії.

Йому сказали, щоб перемістити худоби з однієї частини поля до іншого з використанням ATV, незважаючи на те, що не отримав ніякої спеціальної освіти про те, як використовувати транспортний засіб. Він ніколи не водив ATV до і фірми також не вдалося надати йому захист голови.

Людина померла від важкої травми голови після аварії ATV в дерево.

Після розслідування, проведеного ГУ-ВШЕ, ATV мала ряд дефектів. У ході розслідування встановлено, що транспортний засіб було неправильне тиск у шинах і несправних задніх гальм.

Фірма зізнався порушення здоров’я та безпеки на робочому місці і був оштрафований.

Травми адвокат сказав: “Роботодавці зобов’язані надати співробітникам безпечні і підходящої роботи обладнання, яке належним чином.

“Роботодавці також зобов’язана надавати працівникам засоби індивідуального захисту призначені для запобігання травм у разі нещасного випадку на виробництві».