ВІЛ-інфіковані можуть отримати медичну страховку швидко

Індія може скоро побачити національні поліс медичного страхування для людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ).

На зустрічі з медичними страховими компаніями та регулювання страхування агентством розвитку на 3 лютого, з контролю за СНІДом організації (NACO) будуть тиснути їх, щоб зробити страхування “всеосяжним і універсальним для ЛЖВ».

В даний час ВІЛ-інфекція виключені з усіх страхових полісів, наявних у країні “порушення національного мандата забезпечення стигми безкоштовно догляду та підтримки».

Союз міністерства охорони здоров’я заявили, що ВІЛ / СНІДу, яка раніше була розглядатися як «невиліковна хвороба» тепер стала “керованої проблеми зі здоров’ям” і, отже, повинні бути включені в медичних страхових полісів.

“Прямо зараз, є індивідуальні схеми охорони здоров’я в деяких державах, які охоплюють певні медичні витрати, пов’язані з ЛЖВ. Багато страхових поліси здоров’я виключити послуги ЛЖВ і є необхідність у пакет, призначений спеціально для таких людей. Ми обговоримо кращі світові практики, щоб побачити як життєздатний страховий поліс може бути створено для них “, спільний секретар Aradhana Johri сказав TOI.

Інший чиновник міністерства сказав: “Ті, хто живе з ВІЛ живуть довше і мають менше випадків захворюваності, завдяки збільшенню в антиретровірусної терапії (АРТ) покриття. При своєчасному початку АРТ, ЛЖВ може жити нормальним життям до 20 років більше . Компанії повинні розуміти, що покриття з ВІЛ-інфікованим пацієнтам медичний поліс не більше збиткових пропозиції. ”

Індії показник поширеності ВІЛ 0,31% є домом для третьої за величиною число людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом у світі – 23,9 рупій.

Деякі країни, що мають більш високі показники поширеності ВІЛ-інфекції вже вжили заходів з обліку ВІЛ через комерційним прикриттям медичного страхування. До них відносяться Південна Африка (17,8), Намібії (13.1), Уганда (6.5), Гайана (1.2) і США (0,6).

KK Авраама, начальник Індійська мережа людей, які живуть з ВІЛ, сказав: “Страхування життя економії для нас.”

В даний час тільки здоров’я Зірка і суміжних страхування страховий поліс для PLHIVs в чотирьох штатах – Карнатака, Махараштра, Андхра-Прадеш і Тамілнад. Більше 7000 PLHIVs підписані на цей вид страхування, який забезпечує покриття здоров’я 30000 рупій з річної премії 1511 рупій.

NACO говорить, що близько 89% всіх інфікованих ВІЛ / СНІДом перебувають у віковій групі 15-49 років, вона ефектів в самому продуктивному віці. В даний час фінансовий тягар лікування та догляду поділяють NACO і PLHIVs. Хоча NACO платить за ART, PLHIVs стикаються економічний тягар подорожі, харчування і втрата заробітної плати.

Останнім часом Індія запустила національної системи медичного страхування, Rashtriya Swasthya Біма Йоджана (RSBY), для BPL. Слід розгорнута в 366 районах в 29 штатах. Станом на 23 грудня 2010 року в цілому 22354462 смарт-карти були випущені через 260 районів в 27 штатах.

NACO каже: “ВІЛ був вивезений зі списку винятків, що робить його можливим для бідних PLHIVs для розгляду по медичному страхуванню, які можуть зробити їх право на один час госпіталізації протягом майже 700 стаціонарних процедур коштує до 30000 рупій, заплативши мінімальний реєстраційний внесок 30 рупій на рік. ”

Джерело: [Таймс оф Індія]