Білл Клінтон недосконалої реформи охорони здоров’я краще, ніж нічого

Поточні дебати реформи охорони здоров’я повинні принести деякі погані спогади колишнього президента Білла Клінтона. Він, за допомогою то-перша леді США Хілларі Клінтон, намагалися видавати свої законопроект з реформування галузі медичного страхування на початку свого першого терміну. Їх спроби не отримали достатньої підтримки з боку своєї партії і не вдалося, то демократи зазнали принизливої ​​поразки в 1994 проміжних виборів. Вчора він відвідав Сенат заохочувати демократичної партії, щоб голосувати на користь реформи. Його основна надія в тому, що президент Обама і демократи в Конгресі не повторювати свої помилки, а саме, законодавчого процесу, який продовжував тягнутися.

Клінтон розповів сенаторам, що вкрай важливо, щоб поточна комбінація десятків мільйонів незастрахованих людей і дорогих планів медичного страхування повинна змінитися, як тільки можливо. Поки він не торкався особливостей, таких як суспільний вибір або поправку, яка забороняє аборти покриття від субсидованого медичного страхування, Клінтон благав їх, щоб не дозволити бути ідеальний ворог хорошого. Зі свого досвіду, він повірив, що це було б краще, якби демократи пройшли деяку форму реформи охорони здоров’я на початку 1990-х – навіть якщо це не було ідеальним – на відміну від проблеми дозволяє тліти протягом останнього десятиліття -плюс. Деякі побоюються, що це набагато важче змінити закон, як тільки це на місці, на відміну від внесення до неї поправок на законодавчому поверсі. Їх, звичайно, резонно, але Клінтон попередила їх власних мук.

Поки важливо демократи були наступну стратегію Клінтона на медичне страхування. Спікер Палати представників Ненсі Пелосі були представники, які працюють рідкісні ночі суботи зрушенням, щоб отримати законопроект був прийнятий, і включав в себе кілька компромісів. Тим часом, лідер більшості в Сенаті Гаррі Рід пообіцяв пройшли законопроект про реформу до Різдва. З тих пір відкриття, адміністрація Обами підштовхнула конгрес отримати рахунок реформи охорони здоров’я на своєму столі і підписана до кінця цього року, навіть на шкоду іншим внутрішнім пріоритетам, як спад. Клінтон стверджує, що успішна реформа дійсно допоможе економіці, за рахунок зменшення дроблення вартість плану медичного страхування для багатьох американців. Імовірно, споживачі можуть використовувати гроші, вони економлять на премії за витрати, тим самим збільшуючи ВВП. Тим не менш, республіканці планують обговоренню законопроекту реформи охорони здоров’я для якомога довше, для тижня місяця, якщо це необхідно. Це дещо підозріло, що прихильники хочуть рухатися такими важливими (і довгий) законів у Конгресі так швидко. Деякі законодавці навіть не вдалося прочитати близько 2000 сторінок законопроекту – хоча, можливо, їх помічники.

Буде мова Білла Клінтона, допомогти отримати реформа охорони здоров’я пройшла? Він є ключовою фігурою, але дуже поважав і захоплювався серед його власної партії. Переговори про звільнення двох північнокорейських заручників раніше цього року довів, що він до цих пір політичний вплив з широкою громадськістю. Його власна спроба реформування галузі медичного страхування дає йому можливість дати корисні поради про підводні камені, проте його багаж дає консерватори більше боєприпасів в їх боротьбі проти реформи. В епоху Клінтона, Республіканський груп і медичних страхових компаній були успішними в затопленням реформи охорони здоров’я, заявивши, що це негативно позначиться на американців існуючих планів медичного страхування – знаменитий “Гаррі і Луїза” оголошення прикладом. У той час, Клінтон був також більш непохитні прийняття єдиного платника план медичного страхування, що дозволило противникам Сток страхи громадськості про соціальної медицини та урядових поглинання. На цей раз, такого всеосяжного віданні держави програма не дала, але навіть зменшену суспільного вибору (для незастрахованих осіб та осіб з вже існуючими умовами), є неспроможним для багатьох. Вони знову загрожує місць консервативних “Blue Dog” і поміркованих політиків-демократів. Обидві сторони винесли уроки з останнього бою реформи охорони здоров’я, єдине, що залишається в тому, хто переможе цього разу.