Бізнес страхування захищає ваші інвестиції

Коли ви починаєте свій власний бізнес, важливо, щоб Ви включили страховий бізнес в ваш план запуску. Важливо, щоб вам захистити ваші активи зі страховими і є багато типів, щоб розглянути. Вам потрібен захист від усіх видів можливих збитків. Це може варіюватися від авто страхування, страхування ключових людини, відповідальності, і страховий захист активів. Можливо, вам доведеться всі вищезазначені або, може бути тільки один або два з них, але тут ми дамо вам короткий огляд кожного типу щоб ви могли вирішити, чи потрібно вам, щоб перевірити їх надалі.

Якщо у вас є автомобілів, які для їзди на роботу, пов’язану поїздок важливо, що ви належним чином застраховані. Якщо ви берете участь в автомобільній аварії пов’язані з вашого транспортного засобу застрахована дійсно може захистити ваші інші активи. Це особливо вірно, якщо ви несете достатнє освітлення. Моє особисте відчуття, що підприємства, які мають які-небудь активи взагалі повинна бути політика з абсолютним мінімумом охоплення 300000/100 000. Це означає, що ваша страхова компанія виплатить в цілому $ 100 000 на людину, залученого в аварію з самим за аварію буття $ 300,000. Цей тип покриття, ми сподіваємося, дозволить вам влаштуватися з усіма зацікавленими і утримати їх від прийде після ваших інших активів.

Ключові Страхування людина, як правило, проводяться на людину, яка є найбільшим активом компанії, звідси і назва “ключовою фігурою”. Це поліс страхування життя, що, якщо ця людина була померти ви отримаєте гроші, щоб допомогти вашій компанії залишитися на плаву, намагаючись знайти заміну або ліквідацію товариства. Ці гроші можуть покрити повсякденні витрати бізнесу, таких як іпотечні платежі або допомогти вам зберегти вашу заробітну плату гладко під час цього нещасного перехідного періоду.

Страхування відповідальності є саме це, він захищає вас від будь-яких позовів відповідальності. Це означає, що якщо хтось приходить у ваш магазин і ковзає і падає, це страховка, яка збирається, сподіваюся, захистить вас від затяжний судовий процес. Цей вид страхування також захищає Вас, якщо ваш бізнес вимагає від вас, щоб зробити роботу на будівельних майданчиках. Наприклад, якщо ви дерево триммером, і ви обрізки гілок і один з них падає на припаркованому автомобілі цього страхування є те, що використовується для відшкодування власнику транспортного засобу.

Страхування Захист активів може мати багато різних типів покриття. У більшості випадків вона закривала Ваші будівель та утримання в будівлях дуже схоже на страховку домовласника. Тоді є і більш конкретні політики для нішевих ринків. Наприклад, якщо ви є власником ресторану Ви можете застрахувати свої швидкопсувні предмети так, у разі тривалого відключення електроенергії вам буде відшкодована за втрачені запаси.

Якщо ви є власником бізнесу дуже важливо, що ви вважаєте всі втрати, які ви можете зіткнутися і спробувати, щоб переконатися, що у вас є правильний страховий бізнес, щоб приховати це. Без належних типів страхового бізнесу ви їдете активів Зняти захист вашого бізнесу від судових позовів.