Бізнес страхування відповідальності для системних інтеграторів і призначені для користувача програмістів

Чи працюєте ви безпосередньо з клієнтом або через кадрової фірми, якщо ви системний інтегратор або користувальницькі програміст, ви, ймовірно, є принаймні один клієнт, який вимагає від вас мати страховий поліс. Може бути, ви несете відповідальність за співробітників, або ж ви працюєте позаштатно. У будь-якому випадку, ви можете здивуватися, якщо все, що охоплення дійсно необхідно.

Ви вже знаєте, в нижньому рядку: якщо ви хочете, щоб земля потенційного клієнта, який вимагає страхування, вам краще мати страховку. Доброю новиною є те, що майже у всіх випадках, страхове покриття вашого клієнта вимагається може бути як доступним і може зменшити відповідальність для вашого бізнесу.

Як правило, клієнти хочуть страхування для розробників програмного забезпечення, системних інтеграторів і програмістів включати деякі або всі з наступних чотирьох типів покриття:

Страхування загальної відповідальності

Загальне страхування відповідальності покриває шкоду, заподіяну майну або травмування людей. Клієнт компанії часто вимагають, щоб кожен постачальник – від сантехніків до IT підрядників – показати доказ страхування загальногромадянської відповідальності. У деяких випадках, мандат виходить від ризику клієнта менеджерів, які хочуть зменшити потенційну відповідальність компанії і фінансові втрати, пов’язані з судовими позовами.

Якщо ви системний інтегратор, ви знаєте, завжди є ризик, що ви або працівник може випадково пошкодити обладнання або поставити ногу через підвісну стелю, при натягу кабелю. Якщо вас турбує пошкодження обладнання вашого клієнта під час встановлення, налаштування, або просто переміщуючи його, ви хочете, щоб переконатися, що ваша загальна політика включає в себе відповідальність власності охоплення. Насправді це покриття для вашого власного майна підприємства, але поширюється на майно вашого клієнта “в вашої допомоги, опіки або управління.” Відповідальність страховий пакет з майном покриття для системних інтеграторів дає душевний спокій, що, якщо нещасний випадок станеться, ви охоплені.

Якщо Ви є розробником програмного забезпечення, інженер-програміст або програміст, навіть якщо ви працюєте у вашому власному будинку або офісі, є ще ризик, що клієнтське обладнання у вашому розпорядженні можуть бути пошкоджені. Страхування загальної відповідальності, що в комплекті з покриття для вашого майна та для розробників програмного забезпечення та інженерів, а також програмістів, а також забезпечує впевненість, що ви охоплені, якщо ви випадково упустите сервер клієнта або проливати кави на ноутбук.

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності аналогічна недбалості страхування для розробників програмного забезпечення, програмістів і системних інтеграторів. Він охоплює вас за помилки та упущення ви робите на роботі. Клієнти вимагають, тому що вони знають, що люди роблять помилки.

Найбільший ризик Ваш клієнт при прийомі на роботу вам, що ваші помилки можуть породити позови або фінансових втрат. Наприклад, якщо ви робите помилки призводить до втрати даних, і ваш клієнт витрачає сотні тисяч доларів, щоб реконструювати ці дані файли, ваш клієнт хоче, щоб переконатися, що ви можете компенсувати компанії.

Страхування професійної відповідальності для інженерів програмного забезпечення і програмістів просто має сенс. Без цього, ви на 100 відсотків відповідальність за всі судові витрати захисту, якщо ваш клієнт стверджує, що ви зробили помилки або упущення. У багатьох випадках непорозуміння все, що потрібно, щоб отримати позов. Як тільки клієнт стверджує, халатності та комунікації руйнуються, ваші судові витрати можуть почати рости.

Компенсації працівникам страхування

Страхового відшкодування робочих потрібно майже в кожному штаті, якщо у вас є співробітники. Якщо ви є одним особи компанії, в більшості штатів ви можете відмовитися від страхової виплати працівникам. Але ваш клієнт може зажадати для виконання цього покриття, навіть якщо ваша держава не робить. Причина: У деяких штатах, якщо ви отримали травму на роботі, ваш клієнт повинен автоматично покрию вас політика компенсації своїм працівникам. Крім того, в деяких випадках страхова компанія вашого клієнта будемо виставляти рахунок клієнту, щоб охопити всі субпідрядники, які не забезпечують свій власний сертифікат охоплення. Обидві ситуації означає більш високі премії для вашого клієнта.

Якщо ви працюєте в якості системного інтегратора, ви, ймовірно, використовується для підйому важкого устаткування і сходження сходи, і ви знаєте, завжди є потенціал для травм. Якщо ви програміст, розробник програмного забезпечення або програмного забезпечення інженер урахуванням страхування, майте на увазі, що ви можете бути в небезпеці для кистьового тунельного синдрому. Компенсації працівникам страхування для системних інтеграторів, а також програмістів і розробників програмного забезпечення та інженерів, покриває витрати на медичне обслуговування, а також інвалідності та компенсації у разі такого на робочому місці травми.

Якщо у вас є співробітники, компенсація страхування робітників має сенс. Якщо ви практикуючий соло з вашого власного здоров’я і страхування по інвалідності, вона може бути надмірною, – але воно може знадобитися, щоб отримати роботу.

Fidelity охоплення зв’язком

Влучно назвав співробітника покриття нечесності, цей вид страхування компенсує ваш клієнт, якщо ви чи ваші співробітники вкрасти гроші або майно на роботі. Зокрема, клієнти у банківській і фінансовій сфері послуг, ймовірно, запитайте інженерів програмного забезпечення, розробників програмного забезпечення, системних інтеграторів і програмістів для виконання страховий поліс, тому що вони довірити їм конфіденційної інформації, такої як соціальне забезпечення клієнта і номер рахунку.

Більшість самозайнятих АйТі професіонали знають, що інформація про клієнта є безпечним з ними. Але якщо у вас є співробітники або субпідрядників обробки цінного майна або інформації про клієнтів – незалежно від того, наскільки ви довіряєте їм – все, що може трапитися, і якщо це станеться, ви можете бути притягнуті до відповідальності. Ноутбук може зникати безвісти або програміст, який працює над фінансових послуг мережі міг вкрасти банківські клієнтам рахунки і паролі брати гроші зі своїх рахунків. Якщо це відбудеться, страховий поліс компенсує клієнту зниклих грошей або майна.