Бізнес по страхуванню майна – визначений

Одним з важливих аспектів будь-якого бізнесу є ваш бізнес страхування майна. Крім заробітної плати, найважливіший актив у вас є у вашому бізнесі Вашого приміщення бізнес і захистити, що вам потрібно страхування майна підприємства.

Що таке страховий бізнес нерухомість?

Бізнес страхування майна є для вас спосіб захисту ваших активів бізнесу. Страхування Бізнес властивість забезпечує покриття для ваших офісних приміщень, будівельних конструкцій та обладнання. Якщо під час нещасного випадку пожежі або іншого стихійного лиха, і ви понести деякі збитки, страховий бізнес власність те, що ви може залежати від того, коли вартість збитку великий. Комерційна нерухомість страхування може допомогти вам платити за реконструкцію і заміну втрат, викликаних подій, зазначених у вашому бізнесі договором майнового страхування.

Що страховому бізнесі власність охоплює?

Бізнес страхування власності охоплює дві основні речі: будівлі і їх вміст. Бізнес страхування власності охоплює ці два від пошкоджень, викликаних пожежами, удар блискавки, вибух газу і котлів.

Збиток або збитки, «особливими небезпеками”, як вибух, бунт, зловмисної пошкодження або вандалізму, буря, повінь, удар літаків, автомобільних і залізничних транспортних засобів, а труби і спринклерна витоку зазвичай не покривається страховий бізнес власності. Однак, якщо ви хочете додати ці збитки, ви можете отримати індивідуальні політики для бізнесу зі страхування майна, що включає в себе покриття для спеціальних небезпек.

“Від усіх ризиків” для бізнес страховий поліс також доступні для вас, якщо ви хочете більш широкого охоплення. Всі бізнес-ризиків страхування майна включає страхування від випадкового пошкодження або втрати, які спеціально не виключені. Знос, електричних або механічних ускладнень і поступове погіршення не поширюється на всіх ризиків політика однак, якщо він спеціально не обумовлено в договорі страхування майна підприємства.

Скільки страхового бізнесу власністю я повинен купити?

Кількість бізнес страхування майна Ви повинні купити залежить від типу покриття вам потрібно. Тим не менше, якщо ви хочете скористатися всіма перевагами свого роду захист, що страховий бізнес властивість забезпечує, потрібно застрахувати свій бізнес приміщень за повну вартість відновлення. Це означає, що при покупці страхового бізнесу власності, необхідно враховувати вартість заміни вашого будинку, у тому числі професійних послуг та вартість очищення ділянки.

Більшість покупців роблять помилку, використовуючи ринкову вартість своїх приміщень будівлі в якості основи для скільки страхового бізнесу власності, яку вони повинні придбати. Ринкова вартість нерухомості залежить від дуже багатьох речей і може йти вгору або вниз, залежно від загального руху економіки. Так що якщо ви купуєте бізнес по страхуванню майна, що еквівалентно поточної ринкової вартості Вашої будівлі, там ніхто не знає, як в майбутньому ця сума може забезпечити достатнє охоплення у разі аварій або стихійних лих.

При розрахунку вартості відновлення вашого приміщення будівлі, вам може знадобитися консультації фахівців, ваш бізнес власності страхового агента або брокера.

Крім того, коли ви купуєте страховий бізнес власності за зміст покриття, ви повинні застрахувати достатньо, щоб покрити собівартість і без додаткових для отримання прибутку. Комерційна нерухомість страхування може покрити ваші запаси для його повної собівартості. Також повинні запасів коливаються залежно від сезону, Страхування майна може також охоплювати, що якщо зазначено в положенні. Бізнес страхування майна може запропонувати або «заміни як новий” або “відшкодування” покриття для вашого підприємства або бізнес-устаткування. Якщо ви страхового бізнесу власності використовує в якості основи відшкодування, претензій може включати зносу.

Страхування життя повністю відрізняється від власності та страхування від нещасних випадків. Пояснення поліс страхування життя типи та умови охоплення можна знайти на http://www.bluelifeinsurance.com/.