Бізнес охоплення FAQ

Бізнес покриття може бути досить важко зрозуміти, для тих, хто ніколи не мав справу з ним, або тих, хто робить свої перші кроки у підприємництві. Ось деякі з найбільш поширених питань, що стосуються охоплення бізнесу та відповіді на них:

1. Чи повинен я розкрити всі подробиці про мій бізнес, коли отримати його застрахувати?

Страхова компанія повинна бути повністю обізнані про діяльність Вашого бізнесу, активи і майно для того, щоб надати вам правильний тип і суму покриття, що було б розумно для вашого підприємства. У більшості випадків, коли страхова компанія дезінформували про діяльність і речі бізнес будь страховий поліс скасовується (іноді з істотний штраф).

2. Чи повинен я, щоб показати мою зарплату?

Ця інформація необхідна страхової компанії для розрахунку можливої ​​відповідальності перед іншими, а також від розміру вашого підприємства.

3. Поміщицької страхової вимагається, якщо мій бізнес використовує позичив готелю?

Це цілком залежить від вашого договору з орендодавцем. Деякі орендодавці будуть мати всі їх майно та будівлі забезпечується свою власну політику, і це означає, що вам не потрібно, щоб застрахувати його окремо з вашим бізнесом політики. Інші поміщики не надаватиме ніякого освітлення, так що вам доведеться застрахувати майно для себе. Крім того, переконайтеся, щоб проаналізувати кредитний договір для того, щоб визначити, які обставини покриті, а які ні.

4. Чи є страхування цивільної відповідальності треба?

Звичайно, ви можете піти без нього, але в нашому віці, коли спірний судовий процес у справі може бути подана в будь-який день це буде не зовсім яскрава частина від власника бізнесу. Цивільної відповідальності покриє Ваші судові витрати і виплати нараховуються, якщо вас визнають винним, і беручи той факт, що витрати тільки адвокат може становити тисячі і десятки тисяч доларів, цей вид бізнесу страхування особливо корисно.

5. Моє діло маленьке і тільки члени моєї сім’ї в ній працюють. Чи потрібно страхування відповідальності роботодавця?

Законом відповідальності роботодавців 1969 робить виняток стосовно родичів, на страхування цивільної відповідальності роботодавця. Однак, якщо ви працюєте в якості компанії з обмеженою відповідальністю, то ви повинні охоплювати всіх співробітників, незалежно від того, як ви пов’язані з ними.

6. Мій запас обмежений, я можу тільки покриття зобов’язань?

Так, це можливо, однак страхового бізнесу, як правило, використовуються для інших аспектів, наприклад, такі, як упущена вигода, пошкодження нерухомого майна, обладнання, цивільної відповідальності та багато іншого. Тому переконайтеся, що, щоб отримати адекватне страхування для всіх видів діяльності Вашого бізнесу займається.

7. Я продукт продавця. У разі, якщо клієнт отримує травму по продукту, який я продав, що був дефект, у мого страхового бізнесу за це платити?

У більшості випадків страхування цивільної відповідальності включає в себе відповідальність за якість продукції охоплення тій чи іншій мірі.

8. Лі страхування цивільної відповідальності прикрий мене в разі помилки та упущення в мої справи?

Цивільної відповідальності буде охоплювати тільки травми або пошкодження внаслідок неіснуючого продукту. Якщо вам потрібно більшою мірою цього специфічного покриття або надають послуги, то рекомендується, що ви купуєте помилки і пропуски страхування і додати його в політику страхового бізнесу. Цей вид страхування буде дуже корисна для підприємств, які займаються виробництвом товарів.