Бізнес накладні витрати страхування – мені це потрібно

Особисте страхування інвалідності захищає здатності лікаря, щоб отримувати дохід, але те, що захищає свою медичну практику? Накладні витрати бізнесу настільки ж невпинно для тих, хто страждає інвалідності. Практики, яка спирається на невелику кількість людей (або однієї людини) для отримання доходів економічно вразлива, якщо один з тих людей стає інвалідом. Витрати бізнесу накладні витрати (“Банку Англії”) інвалідності поліс покриє поточні експлуатаційні витрати з вашої практики. Це гарантує, що ви не повинні використовувати особисті активи для оплати господарських витрат, якщо ви стали інвалідами.

Якщо застрахована зовсім став інвалідом, політика Банку Англії платить щомісячну допомогу на основі бізнес-витрати, не очікуваного прибутку. Нижче наведені деякі бізнес накладних витрат, які покриваються страховкою Банку Англії:

– Оренди або іпотечного кредиту платежі
– Заробітної плати співробітників та переваги
– Рахунки за комунальні послуги
– Податок на нерухомість
– Бухгалтерський облік зборів, судові витрати, і професійні внески
– Халатність та інших премій страхового бізнесу
– Утримання та обслуговування будівель і споруд
– Амортизація
– Відсотки по боргу бізнесу
– Канцелярські речі
– Інші фіксовані витрати, що звичайні, необхідно, та оподатковується

Деякі політики навіть витрати на заробітну плату тимчасовим співробітником найняті, щоб зробити обов’язки інвалідів. Податок на прибуток, вартості запасів, а вартість меблів кілька витрат, що не покриваються.

Є кілька ключових областей, в яких Банк Англії страхування відрізняється від особистого страхування на випадок інвалідності.

Посібник періоду – Зазвичай, політики Банку Англії страхування мають короткі періоди перевагу, що не перевищує двох років. Пам’ятайте, що Банк Англії страхування не захищає вашу здатність генерувати дохід, тобто те, що політика щодо інвалідів особистої робить. Замість цього, Банк Англії страхування дозволяє вам зберегти вашу практику відкритої, або принаймні платити за свої витрати, поки не відновитися. У разі тривалої непрацездатності, він пропонує вам строк до двох років, щоб зробити бізнес-рішення, наприклад, чи слід закрити або ліквідувати вашу практику, не турбуючись про зростаючий борг від ділових витрат.

Максимальна вигода – особисте страхування непрацездатності виплачує щомісячну допомогу, як це визначено в політиці. Політики Банку Англії страхування пропонують максимальне щомісячну допомогу, але платити тільки фактичні накладні витрати, якщо вони менше максимальної вигоди. Наприклад, якщо максимальний розмір щомісячної допомоги становить $ 1000, але фактичні накладні витрати бізнес всього $ 600, збільшити виплати становить $ 600. З деякими страхові компанії, що невикористану $ 400 вигоди можуть бути застосовані до збільшення майбутніх щомісячних максимумів або продовжити пільгового періоду.

Оподаткування – Поки премій з особистого страхування інвалідності виплачується з після сплати податків, вигоди не оподатковуються. DOE страхові виплати підлягають обкладенню податком на прибуток, але страхові внески не оподатковуються, як бізнес-рахунок.

Подібність, що Банк Англії страхування та особистого страхування на випадок інвалідності політики частку в тому, що раніше ви купуєте політики, тим краще. Не тільки ви будете отримати більш низькі ставки, коли ви молодше, і в цілому в кращому стані, але додаткове покриття можна придбати пізніше без надання додаткових доказів медичні страхові можливості.

Банк Англії страхування це відмінна ідея для малого практики з кількома лікарями. Якщо один лікар не буде, їх частина накладних витрат бізнесу будуть покриті за рахунок політику таким чином, інші лікарі як і раніше в стані практикувати без додаткового фінансового тягаря.

Ваша практика повинна дозволити вам заробити гроші, не бути фінансовим паразитом, якщо ви стали інвалідами. Банк Англії страхування не тільки захищає вашу практику … Він захищає вас.