Будівництво Страхування – робота з проектування та будівництва

Події в закупівлях міняють традиційні договірні відносини, які існують в будівництві. У цьому середовищі, завдання консультантів полягає в розробці методів роботи відповідно з масштабами і характером зобов’язань (і, отже, зобов’язання), з якими вони стикаються – особливо під час роботи підрядника для клієнтів.

Існує поширена думка, що консультанти процвітають найкраще, коли інструктаж і утримується обгрунтоване кінцевого користувача, що ставить своєю метою, щоб побачити якісний проект доставлені за розумною ціною. Робота для підрядника, який прийняв короткий доставити кінцевого продукту в конкретної вартості, на певний час інша перспектива. У колишніх відносин, якість і співвідношення ціни і якості, в більшості випадків першорядне той час як для підрядника клієнту, прибуток є головним чинником.

Професійна відповідальність претензій, як відомо, довгий хвіст, і тому важко провести кінцевих висновків з наявних в даний час даних. Те, що ми точно знаємо, що є фірми, які повідомляють більше претензій, коли призначений відповідно до дизайну і побудувати контрактів, ніж коли вони призначаються під традиційні форми контракту. В рівній мірі, однак, є консультанти, які зосереджені на дизайн та створення і мають виключно хороші претензій досвіду.

Ці останні події представляють далекосяжні питання для інженерів: Є відповідальність відповідно до дизайну і будувати відносини дійсно, що різні? Які основні проблеми, що стоять перед консультантами в результаті закупівель змін – зокрема, відносини підрядника клієнта? Чи сьогоднішні контракти являють собою області, консультантів впливу і фактичного виконання проекту?

Наш досвід показує, що є помітні зміни в характері небезпеки, яку під проектування і будівництво контрактів.

Питання, які консультанти повинні запитати себе, в цій ключовій області прості:

а) Чи є у мене абсолютний контроль над конкретним аспектом?
б) Чи є у мене ніякого впливу на неї;? або,
C) Це можна досягти в результаті здійснення “, піклуючись?

Більш поширеним джерелом претензій включає підрядників стягнути витрати, коли фінанси проекту захоплені. У цих випадках ступінь послуг і договірні зобов’язання, які взяла на себе консультант робить значний вплив на яким чином твердження захистив і вирішені. Тому більш важливим, ніж коли-небудь для консультантів, щоб ретельно розглянути договірні ризики, пов’язані з призначеннями підрядника – і документувати свої обов’язки ретельно.

Зі шкалою і договірних складності багатьох проектів зростає, обгрунтовані рекомендації на основі ризиків, яким піддається і масштаби покриття, необхідних для фінансування цих ризиків, стає все більш важливим елементом в надійній бізнес-плану будь-якого консультанта. У свою чергу, це більш глибоке розуміння веде до більш відповідний розподіл і фінансування ризику.

Додати в суміш ‘привид новації », де фірми можуть бути спіймані між різними інтересами клієнта і підрядника, і це легко зробити висновок, що ризики, з якими стикаються консультанти сьогоднішньої не для слабкодухих. Тим не менш, з поєднанням хорошого внутрішнього управління, контрольовані інновації та права ризиків і страхових рад, можна встановити і підтримувати позитивну позицію.

Наше ясне повідомлення, що консультанти повинні розширити свої знання і розуміння ризиків, пов’язаних з різними маршрутами закупівель. Поточна комбінація плавучості в будівельному секторі і “м’які” умови страхового ринку не повинно зменшити потребу в ефективному управлінні ризиками.