Будьте в курсі з цими фактами автострахування

Є досить багато авто страхові продукти на ринку, і це може бути досить заплутаним, намагаючись зрозуміти, які продукти вам дійсно потрібно. Страховий ринок є складним і незліченних факторів вплине на вашу ставку. Однак розуміння всього п’ять основних фактів про галузь може допомогти вам у прийнятті обгрунтованих рішень.

1) Преміум план – Чи варто? Багато страхових компаній рекламують авто люкс пакети, які включають такі доповнення як “нещасний випадок вибачення” і “нову заміну автомобіля.” Ці плани насправді є послуги вищого щабель вище і поза стандартних страхових полісів, але на набагато більш високою ціною. Переконайтеся, що ви розумієте те, що ви платите за і чи вигода стоїть вартість у вашої унікальної ситуації.

2) порівняно із загальним ринком Нестандартні Market – Якщо записи водіння нижче середнього вам доведеться шукати альтернативи стандартного страхування автомобілів. Кожна юрисдикція пропонує те, що відомо як загальний ринок, на якому бідні водії могли отримати страхування автомобіля від звичайних страхових компаній. Природно ціни набагато вище, на цьому ринку, ніж у стандартному ринку автострахування, так як є набагато більше ризиків для страхових компаній. Тим не менш, у даний час третій варіант. Нестандартні ринок складається з низки спеціальних компаній, чия бізнес страхування нестандартних драйверів. Шукайте нестандартні, на відміну від загальної або встановлений рівень ризику компанії, і ви можете заощадити сотні доларів.

3) найбільш і найменш дорогих міст в Америці для страхування автомобілів в 2006 році – найдорожче місто був Детройт, із середньою річною премії більш ніж на $ 5800. Найменш дорогий був Роанок, штат Вірджинія. Там щорічних премій в середньому всього лише $ 912. Ви не можете бути в змозі планувати рух заснований виключно навколо страхові тарифи, але якщо ви намагаєтеся зробити вибір між двома містами, ставки страхування авто разом з іншими вартості життя проблеми можуть допомогти вам вибрати.

4) Центр є найдорожчим – Багато американців чудово розуміють, що ставки страхування автомобіля різко рости у великих містах порівняно з передмістями і невеликих містах. Це не так добре відомо, однак, що навіть у межах Поштовий індекс межах міста робить великої різниці. Вирішивши жити в більш житлової частини міста, а не в центрі може нетто значну економію на ставки автострахування.

5) страхування авто Закупівля це гра чисел – Це неможливо передбачити все, що може трапитися з вашим автомобілем. Цілком можливо, що ви можете платити за страховку протягом багатьох років і ніколи не використовуйте вашу політику. Можливо також, що вам потрібно подати позов майже відразу після того, як ви відігнати багато. Тому вкрай важливо, щоб ви важите співвідношенні витрат і результатів різних рівнів охоплення і франшиз. Розглянемо, що відбудеться, якщо ви потрапили в аварію, і скільки грошей ви можете дозволити собі платити зі своєї кишені. Також враховувати, скільки грошей у вас є кожен місяць, щоб заплатити премію. Придивіться до цін, щоб отримати найкраще страхування за ці гроші ви можете дозволити собі платити і не забудьте розглянути різні суми франшизи, а також.

Важко, якщо не неможливо відкрити для себе “досконалим” Автострахування в лабіринті продукти, які в даний час доступні. Замість цього, буде потрібно час, щоб вивчити чинники ринку, які самим безпосереднім чином впливають ваші ставки. Враховуючи ваші варіанти ретельно приведе вас до авто страхування, які будуть працювати для вас.