Будинок основи човні страхування

Купівля плавучий будинок гарантовано дасть вам років необмежену задоволення. За умови, однак, що ви застрахували свою плавучий будинок належним чином. В іншому випадку, ви можете втратити заощадження вашому житті і в гіршому випадку, і буде змушений оголосити про банкрутство.

У морській галузі страхування, плавучі будинки класифікуються разом з реактивною човни, лижні човни, вітрильники, кабіни крейсерів і партійні човни, як прогулянковий катер. З цієї причини, цей вид покриття зазвичай не займається регулярними страховими компаніями. Ви повинні ретельно покупки для андеррайтерів хто конкретно обробляти ці політики.

Перший принцип страхування плавучому будинку ви повинні слідувати, щоб знайти надійного страховика, який обслуговуватиме ваші потреби. Зробити пошук в обох напрямках.

· З вуст в уста
Запитайте друзів човнах для страхових рекомендацій.

· Проведення досліджень за рекомендованою страхових компаній, компанія обов’язку надання Вам охоплення.

Наступні факти (як це передбачено Інституту Страховий Інформації) про своє плавучому будинку, таких як потужність, розмір і вік ваших човен, вид ремесла і де він використовується (тобто, пришвартованих в річці або ураган схильна область), визначає охоплення і премія, яку ви будете платити за ваш плавучий будинок.

Як тільки це зроблено, тепер ви можете уважно розглянути, які з цих положень політики може допомогти максимізувати охоплення і точно відповісти на ваші конкретні потреби.

корпусу та обладнання пункту

Тому що ваш плавучий будинок знаходиться в тій же категорії, як прогулянковий катер крейсера кабіни, певні тарифи, покриття, обмеження і умови будуть аналогічними.

Проте, є і відмінності. Функція плавучий будинок відрізняється від кабіни крейсера. Будівництво плавучого будинку відображає це. Вони, як правило плоским дном і призначений для навігації повільно через води.

Багато плавучі будинки громіздким, так як вони оснащені великі спальні і житлові приміщення, повний камбуз, і закриті голови. Човен раси або кабіни крейсер менші, більш морехідні і легко маневрувати і створений для швидкості.

відповідальності та медичні виплати іншим

Платить за тілесні ушкодження або матеріальний збиток ви несете відповідальність за.

фізичні пошкодження покриття

Платить за шкоду вашої човни, мотор, і причепа витримати.

незастрахованих охоплення гідроциклів

Платить за особистий шкоду травми ви отримаєте право на відшкодування від власника чи оператора, які не застраховані їх судно.

медичні виплати для застрахованих

Охоплює вас і медичні витрати вашої родини, якщо ви витримаєте нещасних випадків на човнах.

Буксирування та допомогу

Це покриття платить за витрати, які ви понесете, коли ви запитуєте буксирування послуг для доставки палива та заміни частин, або виправити вашого двигуна.

додаткові витрати вітальня

Ви відшкодовуються витрати, понесені, що живуть в готелі, тому що ваша човен була в ремонті.

Бути відповідальним власником плавучого будинку. Налаштуйте свій плавучий будинок страхування для захисту вашого особистого благополуччя, фінанси і захистити свої інвестиції.