Боротьба жінок із зростанням витрат на охорону здоров’я scoutnews

Ще до того, спад в економіці почалися, жінки частіше, ніж чоловіки, мають проблеми з виконанням зростання витрат на охорону здоров’я, щоб отримати необхідну їм допомогу.

Так вважає, в доповіді, опублікованій в понеділок некомерційний фонд досліджень Фонду Співдружності.

Більше половини опитаних жінок сказали, що вони були проблеми, отримуючи допомоги через вартість питань, включаючи пропуск необхідного медичного тесту, рецепт ліки або іншого лікування.

“Що це свідчить про те, що отримання та оплату медичної допомоги є ще більшою проблемою для жінок, ніж для чоловіків,” сказав співавтор доповіді Мішель Доті, директор науково-дослідна зйомка для організації.

Дослідження засноване на даних за 2007 Співдружність фонду два роки Проведення обстежень медичного страхування, які опитали більше 3500 дорослих у віці 19 і старше в Сполучених Штатах. Останні дані зосередитися на 2616 чоловік у віці від 19 до 64 років.

Обстеження показало, що сім з кожних 10 працездатне американських жінок (64 мільйонів жінок) або не мали медичної страховки, недостатнє охоплення медико-санітарної допомоги, проблеми з оплатою медичних рахунків або відсутність доступу до необхідної медичної допомоги через вартість.

У цілому, 52 відсотків жінок працездатного віку опитаних заявили, що проблеми з доступом до необхідної медичної допомоги за рахунок видатків, у порівнянні з 39 відсотками чоловіків. Наприклад, надмірно висока вартість означає, що жінки часто вже не заповнити рецепт, не звернутися до фахівця, коли рекомендується, пропустило обстеження або лікування або подальше відвідування, яке було рекомендовано, або не бачили лікаря або іншого медичного працівника, навіть що у них була медична проблема.

Медичні рахунки, як правило, чума жінок довше, ніж вони роблять чоловіків, а також. “Жінки частіше, ніж чоловіки, погашення рахунків за медичне обслуговування протягом довгого часу,” сказав Доті. “Сорок п’ять відсотків жінок були проблеми з медичними рахунками, у порівнянні з 36 відсотками чоловіків.”

“Найдивовижніше, всі ці проблеми настільки поширена у всіх рівнях доходу,” сказав Доті. Наприклад, за її словами, 34 відсотків жінок з сімейним доходом $ 60000 або більше не отримати необхідну їм необхідні.

Жінки також повідомили, що вони меншою мірою, ніж чоловіки, щоб отримати надаються роботодавцем медичного обслуговування, Доті сказав, іноді тому що вони працюють неповний робочий день.

Витрати на охорону здоров’я вплив жінок більшою мірою, ніж чоловіки, в цілому, автори дослідження сказали, тому що жінки мають більш низький середній дохід і вище зі своєї кишені витрати на охорону здоров’я, ніж чоловіки. Вони також використовують системи охорони здоров’я частіше.

Інші експерти в області охорони здоров’я жінок, йдеться в доповіді звучить правдоподібно з їх власних досліджень.

“Висновки в питанні короткий підкреслюють постійні проблеми з адекватним доступу та охоплення до медичних послуг, що жінки досвід”, сказав Роберту Вин, заступник директора Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Центру досліджень в галузі охорони здоров’я політики.

“Відсотків жінок з недостатнє охоплення здоров’я, відчуває проблеми з медичними рахунками або боргу, і відмова від необхідної медичної допомоги коливається, і ці дані були зібрані в 2007 році, до рецесії”, зазначив Вінн. Вона сказала, що результати підкреслюють актуальність розширення охоплення населення медичним обслуговуванням і доступу, крок, який вторив автори дослідження.

Результати «Ехо довгу лінію досліджень, що показують, що жінки стикаються з великим тягарем від медичних рахунків обумовлено як їх більшої потреби в медичній допомозі і вище зі своєї кишені витрати”, сказала Хлоя Птах, старший соціолог з корпорації RAND і автор Пол і здоров’я: Вплив обмеженого вибору та соціальної політики.

Проблема з доступом до медичного страхування для жінок погіршувалася з 1980 року, Птах сказав, посилаючись на інші дослідження.

Укладення пропонують чіткий сигнал молодих жінок, птах сказала: Якщо ви вирішили придбати охоплення населення медичним обслуговуванням, скористатися нею і “визнають важливість інвестування в ваше здоров’я.”