Болі надмірної ваги, коли йдеться про страхування життя

Є безліч чинників, які можуть підвищити вартість страхування життя. Деякі фактори, такі як вік і медичну історію, нічого не поробиш, але й інші фактори, такі як надмірна вага, може. Надмірна вага є однією з провідних причин високих премій зі страхування життя. Якщо ваша вага стає класифікуються як ожирінням, ви, ймовірно, важко знайти доступного страхування життя.

Якщо ви важите 10 фунтів-менш в ваш ідеальний вагу, ваші страхування життя ставки не будуть порушені. Але якщо ваша вага робить вас “ожиріння”, можна очікувати, важка боротьба в пошуках легкого, доступного страхування життя, особливо якщо ви страждаєте від захворювань, таких як діабет і високий кров’яний тиск, які зазвичай пов’язані з ожирінням.

Отже, як ви знаєте, якщо ви ожирінням? Страхові компанії визначити ожиріння за допомогою росту людини і ваги, щоб визначити їх індекс маси тіла (ІМТ). В принципі, надмірна вага або ожиріння людина, як вважається, несуть надто багато жиру для його або її висоту. Якщо ваш ІМТ знаходиться між 25 і 29,9, Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC) вважають вас надмірна вага. І якщо ваш ІМТ 30 або вище, CDC вважає вас ожиріння.

Найголовніша причина, чому ожиріння ускладнює страхування життя, навіть у молодих людей з чистою медичною історії, своє становище в якості каталізатора для різні негативні стану здоров’я. За даними CDC, ожиріння часто призводить до наступним умовам, зокрема: Гіпертонія (підвищений кров’яний тиск), дисліпідемія (висока chosesterol), діабет 2 типу, ішемічна хвороба серця, інсульт, хвороби жовчного міхура, деяких видів раку і респіраторних проблем.

Тим не менше, кожна компанія по страхуванню життя має свою власну систему андеррайтингу, а це означає, що кожна компанія дотримується іншої точки зору ожиріння. При цьому більшість компаній, ви все одно можете отримати оптимальне пільговими цінами-також знаємо, як переважний Плюс, навіть якщо у вас є ІМТ між 26 і 28. Але коли ІМТ вище 28, ймовірно, означає, що для зміни тарифу на відміну від бажаних Plus, є кращим, що ви можете зробити. За пільговими цінами, ви можете розраховувати на оплату премій, які становлять від 15 до 35 відсотків вище, ніж Переважний Плюс премії. Але якщо ваш ІМТ вище 30, ви зазвичай повинні платити Стандарт Плюс ставки, які може перевищувати Особливі ціни на цілих 40 відсотків.

Що робити, якщо ваш ІМТ між 35 і 40? У цьому випадку, ви можете передбачається розмістити в стандартному класі швидкість, де страхові внески на цілих 25 відсотків вище, ніж Standard Plus курс.

Незалежно від вашого індексу маси тіла, важливо пам’ятати, що ви не автоматично обмежується певним класом швидкості. Як зазначалося раніше, різні страхові компанії мають різні керівні принципи класифікації. Таким чином, дуже важливо проконсультуватися більше одного або двох страхових компаній, перш ніж приймати остаточне рішення. І навіть якщо ви як і раніше вважаю, що ваш ІМТ утримує вас від отримання ставки, які ви можете собі дозволити, ви все ще є варіанти. Наприклад, ви могли просити нижчою втрати годувальника, для того, щоб знизити страхові внески.

Ви можете визначити ІМТ ви, зайшовши на сайт CDC і використання їх онлайн-калькулятор BMI. Але спробувати не допустити, високий ІМТ зробити страхування життя здаються недосяжними. Якщо ви зіткнулися з проблемами забезпечення доступного за вартістю охоплення, розглянути контакт страховий брокер, який спеціалізується на пошуку полісів страхування життя для заявників з уже існуючими захворюваннями.