Блакитного хреста і Блакитного щита залишатися конкурентоспроможними

Ми робимо більше, ніж просто покривати потреби в медичній допомозі, коли члени хворі. Ми допомагаємо членам запобігти хворобі і ідентифікувати проблеми перш, ніж вони стануть серйозними. Один, як ми працюємо для досягнення цієї мети є забезпечення користувачів по пов’язаним зі здоров’ям ресурсів та інформації.

здоров’я

Його одна з найбільш повних промисловості охорони здоров’я програм.

профілактичної допомоги

Рекомендації для скринінгу обережності, щеплення та консультування Гімн Blue Cross Користувачів і керівні принципи в профілактиці грипу

програм у галузі охорони здоров’я

Програми управління охорони здоров’я пропонують інноваційний підхід, щоб допомогти учасникам краще самостійно управляти серйозними хронічними захворюваннями, такими як астма, застійна серцева недостатність і діабет. Фахівці в галузі охорони здоров’я надати членам різні оздоровчі освітні ресурси залежно від їх стану здоров’я і стану. Медичних працівників служити «здоров’я тренера” ​​мотивації і стимулювання членів прийняти моделі поведінки, які призводять до більш здорового способу життя.

ресурси охорони здоров’я

Гімн Blue Cross рада поділитися цінною інформацією з вами і вашою родиною про те, як вести здоровий спосіб життя. Ми рекомендуємо Вам відвідати “Здоровий спосіб життя” здоров’я списку кандидатів і здоров’я розділі Статті по Goodhealthquotes.com сайт, щоб дізнатися більше про ваше здоров’я в цілому. За допомогою цих ресурсів ви зможете зробити наступні кроки в живих добре збалансовану життя. На додаток до здорової інформації вітальня, зверніться в вашу місцеву лікарню, медична група, YMCA, клуб здоров’я та / або співтовариства парків та місць відпочинку для подальшої інформації про місцеві оздоровчих послуг в вашому регіоні.

удар програми

Діти в обов’язки Kalories є безкоштовною програмою для Гімн Blue Cross членів, які хочуть допомогти своїм сім’ям дізнатися про здорового харчування і користь фізичних вправ. За даними Американської академії педіатрії, добре харчування і фізичні вправи є найкращим способом, щоб тримати дітей здоровими. Вони можуть запобігти дитяче ожиріння.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції це програма, яка надає Гімн Blue Cross членів інформації про широкий спектр продуктів і послуг, доступних зі знижкою, щоб допомогти їм виконати їх індивідуального здоров’я, фітнесу і оздоровчих цілей.

Такі компанії, як Blue Cross і Blue Shield повинні залишатися конкурентоспроможними особливо з неминучих змін в системі охорони здоров’я. Пропонуючи найкраще покриття, вони все ще можуть конкурувати з тим, що уряд пропонуватиме. Є також гарячі питання, пов’язані з абортами і Medicare, що уряд буде мати справу з, перш ніж що-небудь може бути прийнятий. Медичної страхової компанії може скористатися будь ринку уряд залишає позаду.

Великої корпорації, як Blue Cross Blue Shield, може вибрати для покриття витрат аборт проте їх директорам ласка. Якщо Blue Cross Blue Shield вважає, що більшість їх клієнтів воліли б, повинні бути охоплені, то вони можуть зробити це без будь-яких наслідків. Якщо є більше консерваторів на раді директорів, і вони вирішили не пропонують покриття, то клієнти можуть вільно залишитися або піти. Все залежить від того, як компанія відчуває.

Неймовірний Blue Cross Blue Shield вже звикли, пропонує плани з перевагами Medicare. Medicare є областю, яка буде змінюватися, але вже мають деякий досвід з обробкою Medicare буде великою перевагою. Багато літніх засмучені тим, що вони можуть позбутися від деяких з варіантів Medicare, що їм подобається найбільше.