Безпечні фітинги може призвести до зниження премій страхування житла

Міністерство внутрішніх справ, опублікувала цифри, які вказали, що кількість внутрішніх крадіжок зросла на чотири відсотки протягом трьох місяців до вересня 2008 року. Це знаменує найбільший ріст за останні сім років.

Більше число крадіжок
Тим не менш, дослідження від постачальника послуг страхування будинку, Юридичні і взагалі показало, що переважна кількість будинків оснащені пристроєм якийсь. Майже 90 відсотків домашніх господарств оснащені пожежна сигналізація, в той час як 85 відсотків мають віконні замки і 72 відсотків мають хорошу якість замків на дверях.

Тим не менше, близько 37 відсотків будинків відкладаємо домашнього обслуговування, в той час як один з п’яти – або 20 відсотків – власники будинку, як казали, саме через ремонт зламаних або неточності склопідйомники і дверні замки. Більше того, 11 відсотків власників будинків просто ігноруються несправної системи сигналізації.

Рут Уілкінс, голова відділу зі зв’язків загального страхового бізнесу Юридичні та генерала, сказав: “деякі перевірки, може означати, що наші властивості є більш безпечними, встановлення охоронної сигналізації, хороші замки якості або проживають в області Сусідський дозор всі хороші превентивні заходи. , щоб допомогти зберегти наші будинки в безпеці.

Вона додала: “Крім того, з використанням затверджених заходів безпеки можуть також призвести до знижку на вартість побутових страхового покриття”.

Більш низькі премії результаті безпека
Наявність будинку оснащений сигналізацією, було статистично доведено, щоб зменшити ймовірність стати жертвою прорватися всередину злочинності в Англії та Уельсі 2007/2008 доповіді говориться, що будинки, які не мають ніякі заходи безпеки, таких як замки, прожектори або сигналізації, були в 10 разів більш ймовірно, будуть порушені зломом, ніж ті будинки, які мають захисні заходи, такі як вікна або дверні замки.

Цифри показують, що без захисних заходів, будинок був на 25 відсотків більш імовірно, будуть розбиті на, в порівнянні з 2,3-відсотковий шанс, якщо будинок оснащений замками або тривог.

Рут Уілкінс додав:. “. Дуже втішно, що мало місце збільшення в минулому році кількості людей, які мають заходи безпеки в своїх будинках люди відзначили, що вони зробили свої будинки більш безпечною з новими вікнами та якісними замками Хоча було ще невелика кількість, 13 відсотків, який зазначив, що вони як і раніше покладаються на собаці, щоб захистити свою власність.

Хоча 76 відсотків заявили, що вони відчувають себе так само, як в безпеці у своєму будинку, як це було п’ять років тому, якби люди не перевіряють їх безпеку і заходи безпеки, вони не можуть бути в безпеці, як вони думають. Деякі перевірки, може означати, що наші пропозиції з нерухомості безпечним і таким чином запобігати необхідність зробити пред’являти вимогу відповідно до умов страхового поліса страхування домашнього господарства.

У її продовження, Рут додав, що наявність запобіжних пристроїв в будинку, дійсно може знизити страхові внески страхування житла, що домовласник платить, яка була б подвійна вигода як будинок зроблений безпечним, у той час грошей зберігається на дешевшому премій.

На закінчення вона сказала: «Установка охоронної сигналізації, хороші замки якості або проживають в області Сусідський дозор всі хороші профілактичні заходи, щоб допомогти зберегти наші будинки в безпеці. Плюс з використанням затверджених заходів безпеки можуть також призвести до знижку на вартість побутових страхового покриття “.

Страхової компанії, юридичний і припустили, що Генеральний домовласники повинні вжити превентивних заходів з обмеження шанс мати свій будинок увірвалися. Тримаючи вікна навколо будинку замкнені, без нагляду, а також використовуючи так багато пристроїв безпеки, можливо були ключові моменти, які компанії виділені.