Бебі-бумери і довгою частини догляду термін, який я

Бебі-бумери повинні розглянути LTC страхування

Довгостроковий догляд та LTC страхування є важливим питанням для бебі-бумерів, їх батьків і мене. Реальність тривалого лікування знаходиться на передньому краї наших умах через новини, телевізор або особистого досвіду. Ми повинні запитати себе, який вплив несподіваного захворювання або нещасного випадку буде мати для наших фінансів. Що таке довгостроковий догляд кому це потрібно і скільки це коштуватиме. Перш ніж ми розглянемо ці питання дозвольте мені поділитися деякі цікаві факти про те, щоб “старі”.

1. Більше 40% всіх американців у віці старше 65 буде провести деякий час у будинку престарілих через тривалу хворобу або інвалідність.

2. Один рік в будинку престарілих може коштувати $ 36 000 до $ 60 000. В даний час середня вартість протягом тривалого терміну установі в Америці становить $ 41000 на рік. Середня вартість відвідування будинку здоров’я помічників становить $ 52. Щоденне відвідування коштуватиме майже $ 19000 на рік. Кваліфіковані обслуговування вдома, для адміністрування ліки або кисню, наприклад, п’ять днів на тиждень протягом року буде коштувати вам в середньому $ 94 за відвідування, або $ 24 440 на рік.

3. Плани охорони здоров’я та медичного страхування в поєднанні платите тільки близько 3% від витрат на довгостроковий догляд. Державної програми Medicaid врятувати тільки ті сім’ї, які спускаються на рівень бідності. Останнє надходить зі своєї кишені – гнізда яйця, кошти, призначені для виходу на пенсію, заощадження – або від довгого політики догляду терміну страхування.

4. У 1983 році Medicare почав нову програму під назвою перспективної системи оплати. Замість лікарні для відшкодування фактичних витрат на лікування пацієнтів, ця програма тепер платить фіксовану плату відповідно до 467 Діагностичні пов’язані з ним групи або ДРГ. Як тільки пацієнт досягає довільну кількість днів у лікарні, Medicare платежів зупиниться незалежно від фактичного стану конкретного пацієнта або необхідність постійного догляду.

5. 70% людей, які старші 65 років потребують довгостроковому медичної допомоги.

6. 77000000 американцям виповниться 50 років протягом наступних 18 років. Це 1 людина кожні 7,5 секунди.

7. 43% людей у ​​віці 65 років увійде в будинок престарілих десь у своєму житті, при цьому 50% зупиняються в середньому 2,5 років.

8. Національної середньої вартості протягом 1 року в будинку престарілих становить близько $ 41000, а у великих містах від $ 50 до $ 60 000 на рік.

9. 50 відсотків усіх подружніх пар і 70 відсотків одиноких осіб розорені протягом одного року з моменту будинку престарілих.

10. Для кожної людини, які отримують догляд у будинку престарілих, є 4 людини, які отримують допомогу за межами об’єкта.

11. Щорічні витрати компаній до втрати продуктивності від старших обов’язки догляду становить $ 17 мільярдів на рік або $ 3142 на одного працівника.

12. До 2020 року 1 в 3 робітників буде догляд дарувальник для члена сім’ї.

Більшість з нас ніколи не прийде в голову, що не мають власників житла, медичне страхування (це інше питання) або автострахування. Після розгляду деяких фактів та сімейної історії хвороби, висновок видається очевидним, що як бебі-бумерів, ми повинні дати цьому серйозний вигляд. Наше завдання занадто дізнатися якомога більше про довгострокового догляду, щоб ми могли мати варіанти, а не бути захопленим зненацька несподіваної хвороби, яка може знищити нашу пенсію або додати надмірне навантаження на наші сім’ї.

Джерела:
Страхування життя продажу, грудень 1992 CBS News – Бюро перепису населення Нової Англії Журналі медицини, лютий 1991 Американська асоціація будинків для старіння, 1989, Leimberg, 1992 HIAA, “Long Term Care – Потреби, витрат і фінансування (1992) Leimberg автора” Подумайте про це “Стефан Р. Leimberg, JD, СКП (листопад 1992 року) адміністрація США з проблем старіння, липень 1991 США Сьогодні, 19 липня 1994 Wall Street Journal, 19 липня 1995 США Сьогодні, 19 липня 1994 Висновок довгострокового догляду