Бебі-бумери та довгострокового догляду

Надійний медичного страхування зросла в головною турботою для всіх в даний час, особливо для бебі-бумерів. Хто ці люди? Бюро перепису населення США класифікує бебі-бумерів, як людей, що народилися за останні роки Другої світової війни приблизно в період між роками 1946 і 1965 роках.

Ці люди вважають, жив протягом періоду, коли США зберегла стійке економічне зростання, який по суті створили дуже комфортні умови життя для них. Таким чином, роблячи їх припустити, що довгострокового догляду щось не варто звертати увагу, чи це те, що вони помилково вважають, вже придбали.

І сьогодні ці бебі-бумерів швидко наближатися пенсійного віку, який почав піднімати питання, особливо в галузі охорони здоров’я. Дослідження показують, що, як тільки покоління бебі-буму вдарив старості, вони будуть головним чином включають величезне незбалансованої частини населення Америки. Сумні новини, вони будуть дивитися на досить дорогим медичним страхуванням яке коливається, як дні проходять мимо.

Джим Firman, президент і виконавчий директор Національної ради з проблем старіння з 1995 року, заявив, що хороший засіб, щоб проблема полягає в допомозі служби громади, яка проживає і підтримка (Class Act). КЛАС Закон нещодавно переданий поданням уряду, яке встановлює федеральну програму страхування для тривалого лікування. Він додає, що сьогодні дуже вдалий час для цього останнього медичного права вступили в силу, щоб допомогти зменшити навантаження за придбання довгострокового догляду.

Згідно з цим положенням, працівник може добровільно зареєструватися і бути застраховане за випущене урядом довгострокову політику, яка виплачується щомісячна премія через утримання із заробітної плати. Деякі вважають, що для стійкості положення років, однак не всі згодні. З тієї причини, що більшість деталей за цим надання медичної залишаються невизначеними, і хоча він, як очікується, вийти на сцену в 2011 році, люди все ще сумніваєтеся з його емоційності.

Попит на довгостроковий догляд, як очікується, продовжить рости в найближчі десятиліття, оскільки ці бебі-бумерів досягають 80 років і старше. Це стосується не тільки вказує на Звичка нехтувати важливість довгострокового догляду, але через інших допоміжних чинників. І одна серед провідних причин є зниження розміру сім’ї.

Крім того, збільшення бездітності і зростання кількості розлучень обмежити кількість вихователів. Зростаючі ціни жіночої зайнятості також зменшить доступність сімейного догляду, нарощування майбутньому потреба в платному догляд на дому, а також. Після того як ці бебі-бумерів досягають старості, попит на медичні послуги, безумовно, посилюватиметься.

Довгострокового догляду відіграє дуже важливу роль в наданні допомоги країні як тільки людина досягає старості і більше не може дозволити собі виконувати основні завдання повсякденного життя в зв’язку з фізичними та розумовими вадами. На жаль, лише деякі люди мають страховий боротися проти високої вартості довгострокового догляду якого, безумовно, стає дуже складною і загрозливою спеціально для покоління бумерів дитини.