Бебі-бумери – наближається криза охорони здоров’я

Бебі-бумери швидко наближається до пенсійного віку, і як вони роблять, є ряд проблем, які необхідно вирішувати, зокрема, в галузі охорони здоров’я. На жаль, як видається, немає простих відповідей на проблеми охорони здоров’я, що бебі-бумерів, і населення в цілому, доведеться зіткнутися в самому найближчому майбутньому.

Бебі-бумери люди, які народилися між 1946 і 1964 рр.. В цей період часу Сполучені Штати Америки побачив вибух народжуваності, які ніколи не бачили раніше, і нічого подібного не бачив. Сьогодні, бебі-бумерів складають приблизно 28% від загального Сполучених Штатів населення Америки.

З цією групою людей, що займають таку велику частину населення, прогнозується, що буде основним фінансове навантаження на галузь охорони здоров’я в цілому, як бебі-бумерів досягне пенсійного віку. Є багато причин, чому медичної галузі зіткнуться з проблемами як бебі-бумерів починають виходити на пенсію і починають мати потребу в довгостроковій медичної допомоги.

Бебі-бумери медсестер

Зайдіть в будь медичний заклад сьогодні, озирніться навколо на медсестер, які працюють там. Одна річ, стане абсолютно ясно для вас, переважна більшість медичних сестер, які працюють у сфері охорони здоров’я, насправді самі бебі-бумерів. Ми чули протягом останніх декількох років про годування дефіциту і прогнози, що ці годуючих нестача буде тільки гірше.

Є багато причин, чому Сполучені Штати Америки в даний час стикається годуючих дефіциту. Традиційно, годуючих була кар’єра переважають жінки. Жінки добилися великих успіхів в зусиллях добитися рівноправності протягом останніх декількох десятиліть, це поліпшення пов’язане з жінками, які з покоління бебі-бумерів. За допомогою цих успіхів у рівності, жінки зрозуміли, що вони мають набагато більше вибір професії, крім як медсестра, шкільний вчитель або домогосподарка. Сьогодні жінки працюють найбільші корпорації в Америці, робить великі зарплати, і отримання високих рівнів престижу.

дворазове проблема

Як бебі-бумерів на пенсію дворазове проблема створюється. По-перше, там буде ще менше медсестер, тому що бебі-бумери становлять таку велику частину поточної робочої сили догляду. Друга частина проблеми в тому, що як бебі-бумерів, 28% населення нашої країни, на пенсію вони будуть вимагати більше охорони здоров’я як частина процесу старіння.

Як ви можете бачити, є деякі серйозні проблеми охорони здоров’я, які необхідно вирішувати. Лідерами в галузі охорони здоров’я працювали надзвичайно важко, намагаючись знайти рішення. На жаль, їх зусилля роблять тільки мінімальний вплив у збільшенні сестринських кадрів.

Медичних компаній намагалися все від підвищення зарплати пропонують обурливо знак на бонуси. Гроші, здається, не бути ключем до зацікавити людей у ​​догляді. Обстеження групи медсестер і більшість з них не скаржаться на свою зарплату. Те, що вони будуть скаржитися, є день у день робочі навантаження, з якими вони стикаються. Медсестри перевантажені роботою і виконувати все більше і більше пацієнтів вантажів в результаті дефіциту.

Додайте до цього той факт, що медсестри, які зазвичай потрапляють в охороні здоров’я забезпечити безпосереднього догляду за пацієнтами, були змушені робити більше адміністративних завдань типу. Деякі з цих завдань включають надмірне графіків для задоволення вимог, встановлених Medicare і страхові компанії, і намагаються отримати пацієнти догляду сертифіковані або оплачені, страховими компаніями. Більшість медсестер не став медсестер посидіти за комп’ютером і розмовляти по телефону протягом декількох годин.

як це вплине на бебі-бумерів?

Досягнення в галузі медичних технологій та науки означає, що люди стали жити довше. Це не завжди означає, що є висока якість життя для тих, які живуть довше, хоча. Багато хто з цих людей, які померли від захворювання два десятиліття тому тепер можуть жити протягом тривалого часу в майбутньому. Ці люди часто вимагають великого довгострокового догляду, будь то вдома чи в довгостроковому догляді об’єкта.

Особи, які отримують довгострокову допомогу вдома вимагають медсестер, щоб допомогти їм з їх день у день завдань. Нижче наводиться цитата взята безпосередньо з веб-сайту Medicare (http://www.medicare.gov/LongTermCare/Static/Home.asp)

“Взагалі, Medicare не платить за довгостроковий догляд. Medicare платить тільки за медичної необхідності кваліфікованого медичного догляду або догляду на дому. Тим не менш, необхідно виконати певні умови для Medicare платити за ці види допомоги. Більшість довгострокового догляду полягає в наданні допомоги людям з підтримкою таких послуг, як у своїй повсякденній діяльності, як одягання, купання, і використання ванної. Medicare не платить за цей вид догляду називають “позбавлення відходу”. піклування в умовах позбавлення волі (без кваліфікованої допомоги) допомогу можна отримати допоможе вам у повсякденній діяльності. Воно може також включати догляд, що більшість людей роблять для себе, наприклад, цукровий діабет моніторинг “.

Існує також багато розмов про те, чи варто Medicare буде навіть навколо в найближчі десятиліття. Розглянемо той факт, що 28% населення не буде вносити свій внесок у медичній допомозі податків, в той же самий час, що 28% буде використовувати більше ресурсів.

це все дійсно так похмуро?

Так, і немає. Це правда, що немає легких рішень в осяжному майбутньому, щоб допомогти впоратися з брак середнього медперсоналу, в той час як необхідно для медсестер різко зросте. Вірно також і те, що економіка попит і пропозиція створити ситуацію, коли охорона здоров’я стане ще дорожчим, в той час як медичні працівники продовжують підвищувати зарплати в надії на залучення медсестер.

То де ж хороша новина, запитаєте ви? Доброю новиною є те, що медсестра вербування показуєте “деякі” успіх. Молоді люди виявляють відновлений інтерес в будинках, в чому завдяки величезному маркетингових кампаній згасити медичних училищ і медичних організацій. Зворотним боком цього є те, що ці молоді люди збираються за високий рівень годуючих градусів, таких як медсестра (RN) і практикуючі медсестри (NP), але більш низького рівня (менш оплачувану) робіт, таких як Сертифіковані молодших медсестер (CNA учасника ) і сертифікований фельдшерів (СМА) залишаються неукомплектованими. Це ті, зазвичай без пересадок догляду, а також медсестри і ліцензованих практичних медсестер (LPN), є зустрічі вимогам акредитації, роблячи все графіків і розмовляти з страховими компаніями.

Ще одна хороша новина в тому, що страхові компанії планують вперед і пропонують довгостроковий догляд страхових планів, які дозволять вам або вашим близьким можливість бути в змозі платити медсестрам для довгострокової медичної допомоги. Багато бебі-бумерів приймають своє майбутнє в свої руки, виймаючи ці довгострокової політики догляду страхування.

Нарешті, лідери в уряді і галузі охорони здоров’я працюють над вирішенням, що є передбачуваним питанням. Оскільки ці події передбачувані, вони можуть бути заплановані на якомога більше.