Антарктиді один з основних напрямків

Доблесний людина, яка трудився на перевалі Atigun, вища точка Транс Аляска трубопроводу дуже багато в сніг і холод. Незабаром, як це відставний інженер-будівельник дізнався, влітку минулого року, про випускників свого місцевого університету асоціація готується до експедиції в замороженому континенті Антарктида, ми могли б сказати, що хлопець здригнувся з таким захопленням. Я думав, це звучить як відмінна ідея. Без сумніву, це місце, як відомо, самий холодний і найменш гостинних продовжує залучати в мандрівники, будь то реальні або крісло сортів.

Але Білий континент не є легким або дешевим місцем, щоб дістатися до так щороку, менший мандрівники прийти й побачити його. Більшість поїздок на Антарктичному півострові відбуваються в Ушуайя, найпівденніше місто в Аргентині, і залучати дві доби, 1000 км подорож по протоку Дрейка, відомі для деяких з найбільш грубих моря погоди в світі.

Ви змінюватиметься від досвіду, як це і дати вам міцного особистісного зростання. Після того, як побачили ще в 1820 році, тут пригоди почалися з кінця 1800-х років. Але комерційні рейси тут не починалися до Договору про Антарктику не було укладено в 1959 році, створення Антарктику як природного заповідника, присвячений науці і гармонії.

З індустрія туризму розвивається, правда в тому, що вона значно зросла тільки в 1990-х роках, після падіння залізної завіси. Як привласнення наукової програми немає, рейтингу Росії з хокею з експедиційних судів були сходи, легко перетворюються туроператорами для їх комерційних підприємств подорож, відчувши світ можливостей. Більшість відвідувачів досвідчені мандрівники, тому вони повинні побачити щось екстраординарне. Але є ті, для любителів гострих відчуттів туги так само, як те, що сер Ернест Шеклтон став відомим для, після міцного його експедиції 1914 і виходили розповісти велику історію про його чудесної експедиції виживання.

Захоплюючу існування Антарктиди дозволяє каяку навколо айсбергів, і гігантські льодовики, заповнити захоплюючий краєвид, який, безумовно, приваблює людей, особливо для любителів природи, фотографів і художників. Ви будете загіпнотизовані з багатьох видів китів, що живуть тут, такі як вбивця, горбаті, малий полосатик і, звичайно, дозволяє нам не забувати присутність тюленів і пінгвінів. Але не чекайте, що білих ведмедів вони процвітають в приполярній області.

Невеликий надувний, прогумовані човна те, що люди стрибати на борту, щоб дістатися до берега, не було ніяких доків і портів. Тепер, ви можете подорожувати пішки, на байдарках серед айсбергів і стояти з пінгвінами так що не забудьте сфотографуватися. Можна помітити, що натуралісти експедиції команди стояти там весь час, готові відповісти на питання, ви можете кинути свій шлях особливо про антарктичної морського життя, дикої природи, гляціології і навіть історії.

Під час своєї поїздки, він взяв стільки завдяки знанню місцевого ландшафту і дикої природи лекції зроблено в той час як він був на борту свого 5-зіркового круїзного лайнера протягом 5 днів, і був у Буенос-Айресі 3 захоплюючих днів. Він також їздили на екскурсії керуватися натуралістів пінгвін лежбища, і він знайшов це справді дивовижне і незабутнє. Ці коротконогі птиці йшли прямо до нього, сміливий і цікавий потім вразив його шоу.

Але антарктичних подорожей не звернутися до кожного. Туризм є те, що вражає більшість екологів, як все більше число туристів загрожує крихкої екосистеми континенту, що призводить до зменшення населення з порушеними процесами розмноження тварин. Міжнародний альянс утворений антарктичних туроператорів добровільно дотримуватися правил, встановлених для протидії жорстокому впливу на навколишнє середовище, що робить туризм в цьому регіоні. Ми можемо тримати регіон недоторканою з хорошими експлуатаційними та екологічними нормами, а також забезпечення того, щоб компанії, людей та природних програм дотримуватися цих суворо.

Телевізор показує тільки посилюють проблему, додає він, тому що вони нам умову, щоб подивитися тварин, включаючи тисячі пінгвінів Антарктиди, які називають домом в якості розваги. Якщо тварини звикли до людей, вони не посилюватиметься. Але справжні проблеми виникають з цього довгострокові відмежування від реального світу. Більшість екологів, однак, не згоден. Але, заохочуючи все більше і більше людей, щоб ризикувати в Антарктиді, стверджує він, вони будуть відчувати себе чутливість для цієї землі.