Англійці люблять свій домашній центр розваг

Greenbee.com – компанії, що пропонують фінансові послуги та дозвілля від John Lewis Partnership – показує, майже третина (31 відсотків) вважають, що їхній будинок був центром розваг, кожен п’ятий (20 відсотків) говорять, що це місце, де вони спілкуватися і розважати друзів і сім’ї. Ті, у Східній Англії, швидше за все, запрошують гостей на дружніх разом (28 відсотків), у порівнянні з лише 12 відсотків з них в Уельсі.

Однак тих, хто думає хостинг ‘ніч у “настійно пропонується розглянути питання про їх страхування житла, як Greenbee.com попереджає, що багато людей цілком можуть бути залишені розчарованими, якщо вони повинні зробити заявку для випадкових невдач, коли розважальна будинку. Тільки 28 з 259 продуктів домашнього даний час у продажу (11 відсотків), включають випадкового пошкодження – такі, як червоне вино розливу на дивані – в стандартній комплектації. З приблизно вісім з 10 чоловік вважаються недостатньо застраховані близько 80 відсотків, і чотири з 10 претензій по страхуванню Головна Greenbee буття на випадок заподіяння шкоди / аварійні втрати ((на основі претензій по страхуванню Головна Greenbee станом на кінець січня 2008 року. ), життєво важливо, люди знають, який рівень захисту, яку вони насправді є.

Подальший аналіз GfK Roper Reports Worldwide дослідження також показали, що вигляд будинку має величезне значення, з 38 відсотків респондентів вважають, що це вираження себе. Один з восьми (13 відсотків) вважають, що їхній будинок був “Галерея”, де вони можуть показати речі, які вони зібрали за ці роки. Ті, хто в Іст-Мідлендс і Південно-Захід, швидше за все, пишаються своїми володіннями, з 19 відсотками, враховуючи їх будинок місцем, де вони можуть виставляти свої цінні речі, порівняно з 7 відсотків тих, хто живе на Південно-Сході.

Однак виявляється, що для деяких, в будинку є менше сентиментальну цінність. Двадцять дев’ять відсотків опитаних вважають, будинок просто будинок, місце для сну та їжі, піднявшись до 39 відсотків людей в їх двадцятих. Один з восьми (13 відсотків) вважають, що їхній будинок знаходиться офіс, місце, де вони працюють – з тими, на Південно-Сході, швидше за все, брати роботу додому (23 відсотки), майже вдвічі більше, ніж їх сусіди Лондоні (12 на відсотка), і 3 відсотки людей в Уельсі.

Це не дивно, що люди бачать свій будинок як місце, де вони відчувають себе в безпеці і хочуть, щоб захистити його і в свою чергу свої дорогоцінні речі, будь то цінні та цінні об’єкти для відображення або важливого обладнання необхідно зробити деяку роботу.

Однак дослідження від Greenbee показав, що більшість дорослого населення Великобританії вірять невдач – такі, як нещасний випадок, під час партії розважальних вечора – буде розглядатися в якості стандарту, коли найчастіше, це не буде мати місце. Дуже важливо, що люди, тому забезпечити те, що вони дбають про розглядаються у складі домашнього страхування, в іншому випадку вони цілком можуть бути залишені розчарованими у разі виникнення претензії. “