Америка хоче доступного медичного страхування, не знаючи, Обама передасть її

Дебати з приводу реформи охорони здоров’я продовжується нон-стоп протягом майже року. Громадська думка коливається залежно від багатьох факторів. Хоча більшість людей підтримують загальну концепцію більш доступним медичне страхування, існує безліч розбіжностей про те, як його отримати. Недавнє опитування NBC News і Wall Street Journal показав, що підтримка прослизає для декількох ключових центральні Демократичної пропозицій.

Серед їх висновків:

47 відсотків респондентів вважають, реформа охорони здоров’я є поганою ідеєю, в його нинішньому вигляді.

Тільки 32 відсотків пропозицій підтримку президента Обами забезпечити доступне медичне страхування для незастрахованих і недостатньо застрахованих, що є найнижчим рівнем підтримки, яку вони мали з квітня.

Опитування, проведене минулого тижня, також виявили, що невелика plurarity тепер воліють збереження існуючої системи охорони здоров’я так воно і є, з 44 відсотків на користь статус-кво і 41 змін. Це розворот з опитувань на початку цієї осені, які показали більш ентузіазм з приводу реформ.

Багато в чому завдяки цьому незадоволеності, рейтинги схвалення і для Обами і Демократичної партії скотився. Тим не менш, Республіканська партія – яка була звинувачена в обструкціонізму його противники – не набагато краще. Справді, так звані “чаювання” – славиться своїм вокальним присутністю на зустрічах ратуші протягом літа і виділені опір реформі – є більш популярним, то або великої політичної партії. Рейтинги ПРЕЗИДЕНТСЬКІ Схвалення в даний час тільки 44%. Його дії з реформи охорони здоров’я були занадто радикальними для консерваторів, але занадто слабкий для лібералів.

У той час як безліч виступає проти повномасштабної суспільного вибору, є більшість підтримки невдалого компроміс дозволяє людям у віці від 55 до 64 років, щоб купити в Medicare. 58% підтримки, що альтернативні, на додаток до уряду переговори з приватними страховими компаніями для створення національного плану за доступними медичне страхування для тих, хто не спонсоровані роботодавцем страхування. Враховуючи це думка, він безумовно заслуговує більше думки, ніж воно було дано в Сенаті.

Це опитування близько 1000 чоловік були прийняті до останніх подій, які бачили Сенату викидати суспільного вибору в цілому. Surveytakers спробували сформувати репрезентативну вибірку американської громадськості: вони включали в себе багато людей, які використовують тільки стільникові телефони (головним чином молоду аудиторію), і зразок рівномірно розподілені між Обамою і Маккейном виборців. Існує філософське відмінність, яка впливає обох сторін відповідних точок зору про те, як розширення доступу до доступного медичного страхування. Здебільшого, здається, що американські люди вважають, що їхні голоси не чув достатньо. Багато що з цього виходити від консервативної стороні проходу, але все більш і більш прогресивні сердиться, що вони вважають зрадою. Ймовірність того, що законопроект реформи охорони здоров’я проходить перед святами, здається, зростає стрункішою щодня.