Америка здоров’я брокерів і реформа охорони здоров’я ACT-що це означає для американців

Президент США Барак Обама підписав законопроект реформи охорони здоров’я 23 березня 2010. Законопроект не тільки змінити спосіб американців платити за медичне обслуговування, але і як вони платять за страхування і використовувати брокерів Америки здоров’я. Там може бути багато інформації, яка незрозуміло до середньому американцю про Закон про реформу охорони здоров’я, але є один чіткий сигнал: Все в Сполучені Штати будуть мати медичну страховку. Це буде мандат, що майже кожен громадянин набуває “мінімально необхідну охоплення” як для людини, так і їх утриманцям. Вони можуть або отримати страхування працівників за місцем роботи або по інших каналах, які будуть поширюватися через брокерів Америки здоров’я.

“Інший” шляху

Для тих, хто працює не за наймом, безробітних або робота на роботодавця, який не пропонує медичного страхування, вони будуть зобов’язані, до 2014 року, в тій чи іншій формі охорони здоров’я. Якщо ні, то може бути податкова санкція оцінені. Пропозиція про те, в даний час на голосування є штату до штату обміну, в якій уряд надаватиме допомогу в налаштуванні. Обмін буде фінансується урядом для надання медичної плани у межах кожної держави. Якщо держава не створює обміну, то уряд має право втрутитися і відкритим. У першу чергу, обмін коштів для забезпечення тих, хто не є частиною великої корпорації доступний план здоров’я. Це включає в себе підприємства становить менше 100 чоловік, ті, хто працює не за наймом, ті, хто не має роботи або тих, хто на пенсії, але ще не право на Medicare. Багато хто з брокерів в галузі охорони здоров’я і пропонуватиме плани, але найбільш ефективні з них буде група планів медичного страхування. Це означає, що кількість осіб, можуть об’єднатися і купити план медичного страхування для менше, ніж у людини.

Хто виграє найбільше?

На даний момент, за оцінками, близько 25 мільйонів чоловік, швидше за все, магазинам доступний охопленням здоров’я за допомогою обміну. Підраховано, що близько 80% з цих людей будуть мати право на фінансову допомогу. Реформа охорони здоров’я закону виграють ті, які не мають медичних планів, а також тих, хто насилу платить за їх поточною медичного страхування. Крім того, брокери в області охорони здоров’я і принесе користь в тому, що багато американців будуть отриманні медичної страховки, і різниця балансу, які не можуть бути надані будуть покриватися за рахунок уряду.

Багато різних країнах працюють з соціалізовані план охорони здоров’я протягом багатьох років (Франція, Англія, Канада), і це було дуже успішне засіб забезпечення охорони здоров’я план для всього населення. Кожному громадянину надається можливість отримати лікування, яке необхідно, щоб жити принципово здоровий спосіб життя. Він також знімає напругу, яка йде разом з питанням, як медико-санітарних потреб буде піклуватися без парасольки або допомоги. Реструктуризація охорони здоров’я плану Америки не буде легким завданням, тому що є багато питань, які потребують турботи та уваги. Існує не ідеальний засіб вирішення питання про такому грандіозному масштабі, але реформи охорони здоров’я закон, безумовно, крок у правильному напрямку в плані забезпечення здоров’я медичного плану для всіх американців і дозволяє брокерам у галузі охорони здоров’я та запропонувати один .