Алкоголь і водіння

Більшість водіїв на дорозі усвідомлюють небезпеки операційної в той час як автомобіль під впливом алкоголю. Уряд у Великобританії вклало багато грошей за ці роки у кампанії з інформування громадськості, щоб допомогти навчити людей про небезпеку, щоб вони могли зробити правильний вибір, коли справа доходить до алкоголю і водіння. Закон говорить, що цей злочин керувати або спроба вбити в той час як автомобіль на дорозі чи в громадському місці, якщо ваш рівень алкоголю перевищує встановлений законом межу.

Поліція може зупиниться і зажадає випробування дихання від будь-якого водія, який скоїв порушення правил дорожнього руху, що плазує, таких як прискорення або не зупинятися на знак зупинки або якщо вони були залучені в аварію або вважаються водіння безладно. Поліція також мають право брати водіям поліцейську дільницю, щоб запросити зразок своєї крові або сечі для того, щоб більш точно визначити рівень алкоголю в крові. Діюча правова межа алкоголю, дозволеного в організмі під час водіння складає 35 мікрограмів на 100 мілілітрів дихання, або 80 міліграмів на 100 мілілітрів крові, або 107 міліграмів на 100 millitres сечі. Все, що понад, це незаконно і може призвести до судового переслідування за водіння в нетверезому вигляді.

Якщо ви просили поліцейським провести дихальний тест, має сенс робити це, якщо ви в змозі. Водії можуть вчинити злочин, якщо вони не в змозі забезпечити зразок дихання на попереднє випробування дихання, якщо зупинився на узбіччі дороги членом поліції. Якщо приймати в поліцейську ділянку, то він може бути також вважається злочином, якщо ви не в змозі дати зразок дихання, крові або сечі, коли просив, якщо ви не фізичними або психічними в змозі представити цю зразка. Якщо драйвер відмовитися від дачі зразків і їх причини відмови не приймаються судом, то це буде занадто пізно, щоб уникнути плати з цим злочином. Драйвери можуть зіткнутися з автоматичною дискваліфікації, якщо вони визнані винним у нездатності або відмови O дати зразок в поліцейській ділянці.

Водії повинні також знати, що, навіть якщо рівні вмісту алкоголю в їхній системі знаходяться в межах гранично допустимий рівень, вони можуть також розглядатися в стані для водіння, якщо їх здатність керувати належним чином погіршується. Водій вважається непридатним, якщо час руху хаотично або можуть піддатися ризику корпусу аварії. Присуджені штрафи винні питної а під впливом алкоголю може бути різним. Закон про дорожній рух 1988 року передбачає в якості орієнтира, що відповідне покарання буде грунтуватися на різних сценаріях водіння в нетверезому вигляді. Ці покарання можуть включати втрату ліцензії, штрафи і тюремне ув’язнення. Водії повинні також знати, що якщо вони це зроблять пити і рухатися вони могли ризикувати їх недійсними автострахування залишаючи їх незахищеними, коли на дорогах. Призначень призначений водій, який буде залишатися тверезим, щоб переконати людей додому наприкінці ночі або на громадському транспорті, коли ви хочете вийти і пити прості способи, в яких водії можуть уникнути ризику при водінні понад ліміт.