Алабама медичного страхування для розширення покриття відповідних жінок

Ось деякі зовсім нові новини страхування для всіх вам право жінок, які є резидентами Алабама і плануєте купити страхового покриття в умовах гострих ускладнень медичних, як рак. Відповідно до нового закону штату Алабама медичного страхування, всі ті, житель Алабами жінок, яким поставлений діагноз рак шийки матки і рак молочної залози буде надано спеціальний план охоплення та страхової суми, якщо вони заповнити критерії влучно.

Відповідно до грудей і профілактиці раку шийки матки та лікування Закону 2009 жінки людей Алабами можуть взяти участь у спонсорованих державою унікальний і зручний грудей і шийки Програма лікування раку. У той час як вони беруть участь у цій програмі, пацієнти задовольняються з безкоштовної діагностики раку шийки матки та раку молочної залози. Але для цього, жінки повинні бути досяг встановленого законом віку 65 років, а також повинні мати дохід нижче або на рівні 200% федеральної демаркації бідності.

Крім того, очевидним фактом є те, що пройде право на програму, всі жінки по суті повинні бути громадянами Сполучених Штатів Америки і в той же час житель Алабами. Однак це зокрема, охорона здоров’я Алабама страхування надається їм тільки тоді, коли вони не мають страховки взагалі, або недостатньо застрахованих.

Під застраховані в цьому контексті береться присутність страхової план, який за критеріями не покриває медична служба скринінгу раку. Це коли існуючі здоров’я Алабами страхування не платить за мамографію або інших подібних процедур. З іншого боку, недостатньо застрахованих може також вказувати в стан, коли страхова має дуже високу франшизу, яка виходить за межі можливостей жінки і, отже, вона не в змозі платити за це.

Груди Алабама і профілактиці раку шийки матки та лікування закону 2000 року справді надавав Medicaid охоплення і різних послуг скринінгу для нужденних пацієнтів жінок, що страждають від раку шийки матки та раку молочної залози, але тільки через ABCCED Програми. Але відмінність цього законодавства у відповідність з новим законом в тому, що зараз жінок-пацієнток діагностовано інші сертифіковані медичні фахівці, які не забезпечують ABCCED Програма також підлягають одержувати покриття, якщо вони мають право.

На думку офіцерів стану здоров’я, цей акт є новим унікальним способом насправді нарощування обсягів попереднього акту, почавши розширення охоплення нужденних жінок. Це може значною мірою допомогти зменшити кількість смертей, викликаних кожним роком у зв’язку з цим небезпечним захворюванням.

Ця нова програма є мозок дитини Здоров’я Алабама Департамент громадських, яка також надає безкоштовні покази для жінок, які страждають від обох шийки матки та молочної залози. Ця програма фінансується федеральним урядом Сполучених Штатів, яка надається в кожному зі штатів країни. Жінки у віковій групі від 45 до 64 років, які не застраховані можуть скористатися цією охоплення програм і шукати відповідні ліки надалі.