Азартні ігри наркоман намагається стверджувати, страхування життя дружини

Азартні ігри наркомана, який спробував бігти над дружиною на викраденому фургоні у спробі нажитися на її £ 125000 страхування життя відхилено дозвіл подати апеляцію.

Цивільного службовця від Worthing, Сассекс, в’їхали у свою дружину, як вона їздив на велосипеді по дорозі, на зворотному шляху додому з роботи в лютому 2008 року.

Після того як вона впала з мотоцикла, 45-річний чоловік виявився ван навколо бігати по ній знову, перш ніж покинути її помирати.

У результаті 36-річна медсестра і мати двох дітей, залишився паралізований нижче пояса і вимагає допомоги інвалідному візку на все її життя.

Шахрая засуджено

У березні цього року, чоловік був засуджений за замах на вбивство в Льюісі Суд корони і був засуджений до довічного ув’язнення з мінімум 17 років.

Тим не менш, він спробував подати апеляцію, заявивши, що він був несправедливо звинуватили і засудили занадто суворо.

але його клопотання було відхилено суддею Майклом Фіндлі Бейкер QC, лорд-суддя Річардс і Джек Суддя в кримінальному апеляційний суд Лондона.

Винесення вироку чоловік, суддя Девід Ренні заявив, що чоловік планував злочин в «самої ретельно і моторошний попереднього опосередкованій формі.”

Він сказав: “Якби план був успішним, він би пожертвував своєю дружиною і позбавив своїх дітей матері, все для отримання фінансової вигоди.”

Суд почув що обтяжені боргами людина раніше підробив підпис дружини на заявки на кредити під їх домівкою для більш ніж £ 130000 і новий поліс страхування життя для своєї дружини в 2000 році.

Прокурор, Річард Бартон сказав: “Він брав величезні суми грошей і збільшив свої іпотечні кредити без знання [дружині] Він зробив це, щоб розплатитися з боргами і зберегти від неї ступінь його залежності від азартних ігор.».

Тим не менш, його дружина подала на розлучення в 2007 році після отримання інформації про заборгованість людини та наркоманії.

Скасовано від її політики

Після цього вона була змушена працювати циклу внаслідок з її ім’ям віддалені від їх страховий поліс автомобіля її чоловік.

За кілька днів до остаточного слухання на розлучення в лютому 2008 року, людина вкрала Ford Transit Van запустити над дружиною з наміром вбивати її, щоб заробити на її страхування життя і не втратити все після розлучення.

Г-н Бартон заявив, що разом з паралічем нижньої половини спини, жінка була “встановлено, що отримав множинні переломи ребер, переломи шиї, перелом хребта, рвані рани і кровотеча в її внутрішніх органів.”

Він сказав: “Це думка експертів, що цей інцидент може мати місце тільки через цілеспрямовану і послідовну лінію поведінки водія фургона.

Це не випадковість, а скоріше використання ван як смертельну зброю “.

Суддя, який заперечував добро на апеляцію, заявив, що це був “безперечним”, що він був даний суворих переконань.

Він сказав: “Це той випадок, майже повністю заснована на непрямих доказах Жоден елемент цього докази не були перекриття, але в сукупності являє собою досить переконливі доводи справді ..

Журі мали повне право, щоб знайти [людей] винним у замаху на вбивство і навпаки, не спірно “.