Адміністрація буде під’їжджати вашого плану медичного страхування варто

Добре відомо, що вартість медичного страхування значно зросла за останні кілька десятиліть. Середня ціна на політику переріс рівень інфляції кожен рік. Однією з причин цього є тенденція до зменшення збитковості медичного вогню (РСЗВ). Цей термін визначає відсоток здоров’я доходу страхової премії фактично витратив про надання медичної допомоги. В даний час 81% від кожного долара премії приділено медичних страхових компаній йде на надання медичних послуг. Будь-яка велика організація вимагає деяких адміністративних витрат для того, щоб керувати мільйонами пацієнтів, тому зрозуміло, що деякі заходи гроші використовуються для таких цілей. Тим не менш, MLR була вище, ніж 95 центів за кожен долар, на зорі 1990-х років!

Що сталося? Найголовніше, що вартість медичного страхування різко зросла з того часу. Серія злиттів і поглинань призвели до консолідації ринку медичного страхування. Ці приватні страховики в основному публічно торгованих компаній, що означає, що вони повинні звітувати перед акціонерами на Уолл-стріт. Інвестори хочуть більш низькі медичні співвідношення втрат, тому що вона показує, сьогоденні і майбутньому рентабельність. Насправді, акції Етна акції впали більш ніж на 20% після того, допущені на її MLR збільшившись на під двома точками в один рік. Можливо, вони повинні були зробити більше “продування”; практики, в яких страхова компанія не явно відкинути індивідуальну або спонсорованих роботодавцем групи від їх план медичного страхування, але їх відганяють шляхом поєднання меншим охопленням і різко підвищених ставок.

Ковзання медичної збитковості добре для акціонерів прагнуть максимально збільшити свої дивіденди, але як це впливає на пацієнтів? Сучасна система спонукає план медичного страхування заперечувати як багато претензій, як це може виправдати. Страхувальники були виплати премій протягом десятиліть, але платити за медичні витрати покриті залишає менше грошей на мільйони доларів в адміністративні витрати та виконавчої зарплати. З чисто фінансової точки зору, керівники сім топ некомерційні медичні страхові компанії заслуговують їх платити: промисловість, за прогнозами, складе $ 25 млрд прибутку на цей рік. Тим не менш, деякі з підозрою ставляться до певних методів ці фірми наймають на роботу.

Наприклад, класичним випадком є ​​неможливість купити будь-який план медичного страхування в зв’язку з уже існуючих умов, незалежно від того, який незначний або керовані вона не була. В деякій мірі, це має сенс, що страховики не хочуть посилюють негативний поведінку збирається незастрахованих за вибором в часи міцного здоров’я і тільки купують план медичного страхування, коли їм це необхідно. З іншого боку, навіть будучи поточного медичного страхування страхувальник з доброю репутацією не завжди запобігає їх від втрати найважливіших охоплення. Іноді, люди чи малого бізнесу бачать свою індивідуального, сімейного або групового медичного страхування план скасовано не зі своєї вини – через члена сім’ї або співробітника сильно захворів. Лікування таких хвороб є надзвичайно дорогим пропозицією в довгостроковій перспективі, так що жменька недобросовісні страховики можуть прочесати медичні записи, щоб знайти можливу причину відмовитися від них.

Реформа охорони здоров’я прихильники стверджують, що це пастка поточному ринку приватного медичного страхування, який має на максимізацію прибутку мотив. Некомерційні кооперативи як Kaiser і державних програм, таких як Medicare мають медичні збитковості перевищує 90%. Хоча це дає боєприпаси прихильники суспільного вибору, на цьому шляху є свої проблеми. Кілька законодавців представили Сенату з розчином; поправка підтримки демократів Ел Франкен, Бланш Лінкольн, і Джей Рокфеллер зажадає страховиків, щоб принаймні 90% кожного долара, виплачується у здоров’ї страхових премій планом йде безпосередньо до вартості медичних допомоги. Крім того, нинішній законопроект реформи охорони здоров’я також передбачає щорічні виплати страхувальникам знижок якщо не-претензію витрати за певний відсоток: 25% для окремих політиків, і 20% для групи медичного страхування. Мета цього регулювання є управління страховими компаніями в напрямку забезпечення більш продукт, який вони продають: медична допомога в обмін на щомісячні платежі.