Адвокат інвалідності страхування і його роль для заяви страхового

Довгий термін страхування з непрацездатності вкрай важлива і кожен повинен мати його. Як і у кожного є страхування життя, страхування на випадок інвалідності покриття використовується для захисту умов життя і способу життя вашої родини. У випадку, коли ви просто отримаєте несподівано захворів або постраждав від нещасного випадку і не в змозі зробити будь-яку роботу, довгий термін страхування інвалідності допоможе вам і переконайтеся, що ви і ваша сім’я може легко виживають.

Наприклад, коли ви захворіли або потрапили в аварію, у вас може бути медичне страхування, які можуть охоплювати всю медичні виплати, поки ви в той час як отримати лікування. Але що, якщо хвороби або нещасного випадку робить вас нездатним працювати протягом тривалого періоду часу, коли ви відновлюєте? Хто платитиме ваші іпотечного кредиту (або оренда), автомобільної розстрочку, комунальні послуги, продукти в магазині, навчання дитини, та інших регулярних витрат, які тримають вас і вашу сім’ю від житлових щодня? Це коли довгострокового страхування інвалідності на ногах і входить в картину. Для тих, хто не зробив будь довгостроковій захисту, ваша сім’я може включати шанс для серйозного грошового боротьби.

Що це означає захист?

Як правило, “довгі страхування з непрацездатності перспективі” відноситься до висвітлення, які можуть бути виплачені протягом більш ніж 6 місяців. Якщо в кінцевому підсумку право, ці політики платити вам стільки, скільки 80% від вашої заробітної плати. Це може означати, що різниця між Захист сім’ї разом і падіння вашого будинку.

як довго це виплата?

Довжина політики виплат залежатиме від страхового покриття ви виберете. Деякі довгострокового страхування втрати працездатності може заплатити всього за три роки виплат. Інші будуть платити до 65 років (незалежно від того, скільки років ви з 65 років від часу документ). Обидва засоби, у віці 65 років, страхувальники, як очікується, використовувати для традиційних влади допомоги по соціальному забезпеченню.

як довго буде перебувати в політику вплив?

Деякі політики ніколи не може бути скасований. Це означає, що до тих пір, як ви зробите свій місяць до місяця премії на час, компанія страхове покриття ніколи не може впустити політики. Ви також можете мати можливість купити поліс це “гарантований поновлюваний”. Через цієї політики вашої повинно оновлюватися і ваша премія не може бути піднятий до тих пір, поки ви з вашим поточним платежам.
Є абсолютно різні політичні рішення (у тому числі коротких вибір періоду часу), що дозвіл на численну кількість охорони з метою, щоб зберегти ваші внески на помірною ціною, ставці. Маючи довгостроковій перспективі страхування на випадок інвалідності є відмінним способом, щоб переконатися, що ваша сім’я не доведеться терпіти катастрофічне фінансове становище в разі несподівано ви не в змозі працювати в результаті хвороби або травми. Ви можете отримати покриття страхування з непрацездатності в більшості держав, і це легко подати заяву. Зупиніться на хвилинку, щоб отримати безкоштовну квоту від нас. Ви побачите, що звинувачення є недорогими в порівнянні з перевагами, які безцінні.