Авто страхових брокерів і фінансових консультантів не перебувають у гармонії, що відносяться найголовніше в авто страхування

Фінансові консультанти не перебувають у гармонії зі страховими маркетологів про центр, яка повинна зберігатися на межі відповідальності в автострахування. Маркетологи б відзначити, аспекти рейтинг ціна і компанії, в той час як з фінансового планування би підкреслити вагу меж відповідальності всіх ялин, то рейтинг компанії 2-й, і, можливо, ціни на більш пізньому етапі.
Незважаючи на те, що фінансові консультанти і маркетологи двигуна страхування автотранспортних засобів мають спільні цілі оптимізації своїх доходів при наданні своїх послуг, у сферу їх дії абсолютно інший. Маркетологи автострахування зробити свої доходи, продаючи стільки автомобілів страхових полісів, як вони можуть. Маркетолог робить її / його всі зусилля, щоб зробити якомога більше продажів як здійснимо, отже, робить невелику суму грошей на себе занадто багато проданих полісів. Фінансове планування працювати по-іншому, оскільки вони прагнуть зробити багато прибутку від кожної з невеликого числа клієнтів у них є. Продаж автомобіля страховий поліс не є головною турботою фінансового консультанта, але для нього або неї автомобільного страхування є однією з ключових проблем фінансової практиці планування.
Брокери Страхування автомобілів дивитися на страхування автотранспортних засобів в якості процедури, щоб захистити в разі, якщо втрата для самого двигуна транспортного засобу, такі як крадіжки, пожежі або іншої втрати, до того ж той факт, що страхування є законом. Фінансове планування дивитися на автострахування в якості невід’ємної частини своїх клієнтів процес управління ризиками. До фінансовим консультантом політики автомобільного страхування не відновити авто в разі втрати, але в першу чергу про захист активів і долара страхувальника, особливо проти ймовірних судових позовів.
Ряд маркетологів страхування автомобіля навіть підтримують думку, щоб скоротити страхування відповідальності межі держави, як спосіб заощадити гроші. Жодна розумна фінансовий планувальник ніколи не змусить таких рад. Не може бути!
Коли має значення ліміт відповідальності?
Наскільки високий ваш лімітів відповідальності, щоб бути? Це головне питання, який повинен залишитися на верхній частині списку ваших міркувань оцінки, коли ви купуєте автострахування. Ви, в деяких випадках, потрібно лише мінімальні межі відповідальності за дорученням держави, якщо / коли (1) Ви покупки для більш високих меж і не міг купити його, (2) ваші вільні кошти чи багатства не є достатньо великою, щоб привести до подальшого юридичні дії у випадку аварії з вини автомобіля. (3) ви високого ризику драйверів, де ніхто інший не хоче схвалити політику для вас за винятком мінімальних меж обов’язкового держави. Але, якщо у вас є певні суми активів і багатство, або, як очікується, мають значну кількість активів або стану в майбутньому, то ви повинні бути стурбовані межа ваших страхуванні відповідальності.
Що, якщо ви не багаті? Навіть для людей з невеликим або ніяким багатством, висота лімітів відповідальності має бути багато на них. Це пов’язано з тим, що страхування цивільної відповідальності має певними покриттів для оплати тілесних ушкоджень у разі, якщо ви постраждали від транспортний засіб, який офіційно незастрахованих або застрахований, але страховку на автомобіль, що було недостатньо, щоб покрити ваші тілесні ушкодження. По страхуванню дослідницька рада, майже 15% до 17% всіх операторів в США не мають страховки. Покриття для незастрахованих автомобілістів (UM) і недостатньо застрахованих автомобілістів (UIM) перехід від стану до стану, що відносяться до їх обов’язковому статус і обмежити мінімально необхідних кількостях. У штаті Іллінойс, UM є обов’язковим при мінімальному рівні $ 20000 за нанесення тілесних ушкоджень на людину і $ 40 000 за нанесення тілесних ушкоджень в аварії. Underinsured охоплення автолюбителів не є обов’язковим у штаті Іллінойс, але страхові компанії повинні представити його клієнтам для авто поліси, видані з відповідальністю за станом доручено межі.

Клієнти можуть як і раніше знижуватися, мають більш високі незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів (UM / UIM), але вона повинна бути в письмовій формі. По суті, ваша відповідальність тільки політики автомобіля забезпечує покриття для ваших тілесних ушкоджень, крім того, і переконавшись, що у вас є високі ліміти відповідальності по обидві мкм і UIM може мати величезний вплив на ваше існування.