Авто аварії в Далласі, штат Техас, що робити і як підготуватися до процесу страхових виплат.

Ви б знали, що робити стосовно вашого авто страхування, якщо ви були залучені в більш легкій кліщі буфера в Техасі?

Як ви реагуєте на тлі жахливої ​​ситуації, як автомобільної аварії, може означати різницю між більш трагедії в майбутньому (у вигляді тривалого періоду розрахунків з вашою компанією Автострахування пізніше або навіть гірші наслідки, як смерть потерпілого Людина, який можна було врятувати) і запобігання найгірший результат з поганої ситуації. На щастя, районі Далласа є домом штраф поліції, пожежних і рятувальних відділу, не кажучи вже про медичних установах, які є першим класом. Так з невеликими передбачення і підготовки, Ви можете бути в змозі зробити паршивий подію трохи легше на себе і тих, хто бере участь, якщо це має статися.

Відразу після прочитання цього, переконайтеся, що у вас є ручка / олівець і блокнот в бардачку вашого автомобіля. Ви навіть можете роздрукувати це керівництво і тримати його в бардачку, а також. У випадку аварії, ви можете бути емоційно засмучений і за таких обставин, це легко забути щось. Цей посібник допоможе вам залишатися зосередженими на тому, що ви повинні зробити.

Ви хочете, щоб взяти до відома наступне після аварії:

– Імена, адреси, номери водійських прав та номери телефонів (якщо це можливо) з водіїв, що беруть участь в аварії.
– Імена, адреси і номери телефонів (якщо це можливо) пасажирів транспортних засобів, що беруть участь.
– Марку і модель кожного автомобіля, включаючи номерні знаки.
– Імена і знак номери екстрених робітників і поліції.
– Страхування ідентифікації кожного водія.
– Імена та адреси свідків.
– Короткий опис того, що сталося, і якщо це можливо, основну схему пригоди. (Якщо у вас є фотоапарат, сфотографуйте)
Відразу після аварії, зупинити машину, намагайтеся зберігати спокій і з’ясувати, якщо хтось постраждав. Якщо хтось постраждав, не переміщувати їх, якщо вони не знаходяться в небезпеці подальших ушкоджень, якщо не рухався. Покрийте їх ковдру або щось подібне, щоб тримати їх теплими і зручними, якщо необхідно.
1. Як можна швидше зверніться в поліцію, скажіть їм місце аварії, як багато людей страждають і описати типи травм участь. Поліція зв’яжеться медичної допомоги.
2. Як краще, як ви можете, постарайтеся, щоб захиститися від подальших ушкоджень шляхом переміщення автомобілів з дороги, якщо це необхідно, і попередити інших автомобілістів ситуації шляхом створення спалахів або прапорів. Виклик евакуатора, якщо буде потрібно. (Не дозволяєте ремонту) намагаються захистити місце аварії.
3. Дізнайтеся у поліцейського, де можна отримати копію поліцейського звіту. Ваша страхова компанія повинна буде це, коли ви передаєте свій автомобіль страхового відшкодування.
4. Якщо ви зіткнетеся з автоматичним транспортним засобом або об’єктом, спробуйте знайти власника. Якщо ви стукали в іншу машину або об’єктом і водій або власник не може бути знайдений, запишіть подробиці аварії для себе, і залишити своє ім’я, адресу, номер телефону, а також опис того, що сталося в місці, де інші партія буде легко знайти його.
Наявність почуття, що робити, якщо гірше має статися і з планом дій в бардачку, може тільки допомогти дати вам більше спокою, як ви подорожуєте по дорогах і закутках Далласі, штат Техас.
Та не ви, ніколи не повинні звертатися до цих основним орієнтиром, роздрукованої і поміщається в бардачку. Але якщо це має статися, пам’ятайте, – перше, що потрібно зробити, це – постарайтеся зберігати спокій.

Наведене вище опис / пояснення Сью Філліпс призначений в якості орієнтира тільки і не повинні інтерпретуватися як рекомендації до купівлі або продажу будь-яких страхових продуктів, або для надання юридичної або фінансової консультації будь-якого роду. Крім того, ТОВ Kanetix не гарантує і не несе ніякої юридичної відповідальності за точність, повноту або корисність будь-якої інформації, апарат, продукту чи процесу. Наші статті можуть бути відтворені або перевидана, просячи дозволу – (редактор kanetix.com).