Автострахування – які фактори вплинути на ваше ціни

Страхування автомобіля є те, що ми всі повинні – якщо ми ведемо машину. Маючи страхування автомобіля не може бути варіант, тільки, скільки ми платимо за це. Є ряд речей, які можуть зробити ці цифри скласти, в той час як інші фактори будуть як правило, приносять ці цифри вниз. Ось деякі з цих речей.

фактори про Вас

Це, ймовірно, найбільшим фактором, про вас, що буде встановлювати ставки. Автомобіль страховики схильні думати, що чоловік, який становить 25 або менше схильна бути менш обережні, ніж жінок-водіїв того ж віку. Це означає, що молода людина буде платити більше за той же охоплення на тій же машині, ніж дівчина, яка б так само, як старі. Коли ви вийдете заміж, хоча, ви зазвичай бачите падіння страхові тарифи – здогадатися, що означає, що ви повинні бути більш відповідальними – і обережним – навіть якщо ви все ще менше 25.

Інша справа, чи є у вас пройшли навчання водія курс чи ні. Якщо у вас були формальні інструкції, ви можете сказати своєму страховому агентові, і це повинно привести до невеликого знижкою. І тоді виникає питання запису водіння. Якщо у вас є порушення правил дорожнього руху, чи минулих аварій (або два) протягом останніх трьох років, ваші ставки будуть підвищені відповідно. Якщо у вас є достатня кількість цих, страхові компанії не будуть страхувати вас.

Ваша робота також може вплинути на ваше страхові тарифи. Якщо ви їдете багато миль кожен рік, це збільшує ймовірність аварії, а це означає більш високі ставки.

автомобіль

Сам автомобіль також є головним міркуванням про те, що ваші ставки автострахування буде. Це засновано на ризик для страховика. Більш дорогого автомобіля означає, що страховик може втратити більше грошей, – так вони стягують з вас за нього більше. Очевидно, що ваші страхові тарифи на Ferrari буде вище, ніж на більшості інших автомобілів. Крім того, новий автомобіль з правом багато дилера буде більше, ніж автомобіль, який є один рік. Деякі моделі автомобілів, швидше за все, буде вкрадений. Ці автомобілі регулярно повідомляли онлайн кожен рік, і якщо ви хочете більш низькими ставками триматися подалі від цих гарячих автомобілів.

Маючи деякі функції безпеки на вашому автомобілі може зменшити ваші тарифи, також. Якщо ви живете в міській місцевості, такі речі, як рульове колесо замки, автомобільні сигналізації, та інші функції будуть знизити ставки.

округа

Де ви живете, інший основний розгляду. Наприклад, люди, що живуть в міському районі знайдуть своє ставки страхування автомобіля буде набагато вище, ніж тих, хто живе в сільській місцевості. Це може бути різниця в більш ніж 230% – залежно від міста, і в якому районі в цьому місті ви живете. Більше трафіку приходить велика ймовірність потрапити в аварію. Крадіжка і інший інтерес.

Політика

Сама політика, а те, що ви обираєте на шляху і варіанти покриття, також буде впливати на ціну вашого страхові платежі. Ви можете скоротити витрати на страхування автомобіля за рахунок збільшення франшизи, і, можливо, за рахунок усунення деяких з інших варіантів, ви, ймовірно, ніколи не буде використовувати. Переконайтеся, однак, що якщо ви збільшите франшиза, що ви можете собі це дозволити. Якби ви потрапили в аварію, необхідно буде заплатити франшизу перед страхувальником буде робити свою справу.