Автострахування та інтернет – шлюб, укладений на heaven__

Інтернет все про інформацію, і, що більш важливо, можливість зіставити факти, дані та інформація з різних джерел швидко і ефективно.

Можна стверджувати, що, як прямий результат цього простого факту, ніхто не відчули наслідки здатність потенційного клієнта, щоб знайти, перевіряти і порівнювати такі дані, ніж компанії намагаються продати послуги (на відміну від продукції) в Інтернеті.

На відміну від фізичного продукту, сервіс не відчутні, ви не можете забрати її, відчуваєш, або доторкнутися до неї. Таким чином, постачальник послуг потрібно передати максимальну кількість інформації, тому що чим більше інформації потенційним клієнтом, тим більше впевнений, що він, ймовірно, буде при ухваленні рішення про покупку.

Що може бути краще для цього, ніж за допомогою всесвітньої мережі?

Прекрасним прикладом цього є автомобілем або ринку автострахування. У минулому, якщо ви хочете, щоб отримати найбільш конкурентна пропозиція для Вашого автомобіля страхування, потрібно було “біля магазину” тягнувся від від одного страхового брокера або офісу компанії в іншу, або, отримавши по телефону, щоб зробити те ж саме.

Проблема з цим було те, що часто буває важко, якщо не неможливо знати, чи були ви дійсно порівнюєте подібне з подібним. Були (і, значною мірою, до цих пір) так багато потенційних відхилень від політики однієї компанії до іншої, що було майже неможливо знати, чи є дві політики, ви порівнювали дійсно пропонують ідентичні рівні захисту і пільги.

Це не завжди погано. Наприклад, всі компанії страхування автомобіля, як правило, “Load” премії (тобто окремо) для “молодих водіїв”, яка буде включена в політику, яка може бути поганою новиною для батьків використанням сімейний автомобіль, щоб навчити їх син або дочка їздити . Тим не менш, компанія «А» може визначити молодий водій, як хтось у віці до 18 років, в той час як компанії «Б» використовуватиме поріг 21-річного віку.

Якщо у вашої дитини було 19 років, є ймовірність, що компанія «А» буде кращим вибором в цих обставинах.

Іншими словами в старі часи, це було абсолютно необхідно “читати дрібний шрифт”, щоб уникнути в кінцевому підсумку з політикою автомобільного страхування, який дійсно не відповідає Вашим вимогам, хоча він з’явився в першій, як ніби це зробив.

Далі назад вгору і донині, в той час як дрібним шрифтом як і раніше вкрай важливо, Інтернет ефективно забезпечити, що вона більше не так мало! Тепер є можливість зробити змістовні і точні порівняння саме те, що дві компанії пропонують з їх страховий поліс автомобіля одним натисканням кнопки.

Ви як і раніше “по магазинах навколо”, але ви робите це на наших власних швидкість, не виходячи з власного будинку.

Таким чином, Інтернет зробив пошуку кращих страхування автомобіля набагато менш напружений бізнес, ніж це було в минулому, а також гарантував, що політика Ви купуєте абсолютно найбільш відповідний для ваших власних обставин. Щоб дізнатися більше, http://webbiz99.com/carinsurance/