Автострахування – скільки ви насправді покриті повне охоплення

Це, AOS напевно, можна сказати, що ніхто не прокидається вранці і вирішує потрапити в аварію. Ні, вони не займаються своїми справами, поки з вереском шин і нудотний звук металу рвали з форми вони сидять у страшній тиші нерухомого автомобіля, який, AOS була різко і жорстоко зупинено. Це може бути в перший раз вони, Äôve не замислювався, щоб їх страхування автомобіля, так як вони виписав чек за останні премію.

ви насправді повністю покриваються?

Ті, які мають повне охоплення на їх автомобіль, ймовірно, мати найменше вплив від нещасного випадку. Вони будуть мати прокатний автомобіль, щоб їздити, всіх, AOS медичні рахунки буде піклуватися, їх страхова компанія буде мати справу з будь-яким судових позовів, які можуть виникнути, якщо аварія з їх вини і в кінцевому підсумку життя повернеться в нормальне русло. Але що дійсно повне охоплення охоплює?

Комплексне обслуговування включає зіткнення, всеосяжного і відповідальності. Ті, хто взяв кредит, щоб купити їх автомобіля які потрібні в його фінансовій установі, щоб мати зіткнення з метою захисту кредитора, AOS інвестицій. Люди також вибрати для цього типу покриття, якщо їх транспортний засіб належить до останнього року моделі. Якщо Ваш автомобіль пошкоджений або склали в той час як покриті цієї страховки воно буде відремонтовано або замінено до цінність книги фігурою Келлі Синьої.

Комплексне страхування відшкодовує вам за шкоду, якщо ваш автомобіль пошкоджений в нічого, крім ДТП за участю іншого автомобіля. Граду та інших пошкоджень погоду покриті, а також, якщо ви потрапили в аварію, яка включає тільки ваш автомобіль. Відповідальність охоплення платить інший водій в результаті нещасного випадку, що це ваша вина, а також відшкодовує власникам будь-яких майно, можна знищити в результаті нещасного випадку, таких як паркан, будинок або суспільну власність, як огорожу.

звернути увагу на обмеження

Коли ви купуєте політики ви, Äôll запитають, що ви хочете обмежень. Звичайно, чим вище обмежує дорожче премія буде. У вас може виникнути погоджуватися на більш низькі межі, але подумати, перш ніж зробити це! Медичні витрати знаходяться на підйомі і не виявляють жодних ознак стабілізація, вартість ремонту автомобілів також зростає і дорожньо-транспортних пригод в ці дні практично гарантує судовий процес. Ви дійсно хочете економити на межі вашої страхової?

Кожна держава визначає мінімальне покриття, що ви повинні мати. Обмеження відповідальності мають три категорії найбільшу кількість він платитиме за людину, за аварію високий і найвищий повну суму матеріального збитку за аварію. Чим вище меж, тим більше ваша політика буде платити.

мінімізувати Ваші витрати

Вибір нижньої меж охоплення не є хорошим способом заощадити гроші! Ви можете встановити високі ліміти на страхування і при цьому мати розумну премій, вибравши більш високу франшизу. Ви також повинні поглянути в яке знижки ви маєте право на і скористатися ними. Придивіться до цін, отримуючи онлайн цитати з декількох компаній, щоб зберегти більше грошей на страхування і при цьому отримати повне охоплення.