Автострахування – основні варіанти покриття та пояснення покриттів

Головні варіанти покриття та пояснення покриттів
Ось основне і просте пояснення основних варіанти покриття пов’язаних з авто страхування в Каліфорнії.

страхування відповідальності
Відповідальність в основному охоплює те, що ви відповідальність за. Якщо ви нанесли шкоду іншим транспортним засобом, особа або майно, то ваша страхова компанія буде платити за те, що ви були притягнуті до відповідальності за до ваших межі політики. Мінімальні межі необхідності в Каліфорнії зі страхування автотранспортних засобів є 15/30/5. 15/30/5 Страхування є скороченням від $ 15 000 на людину за тілесні ушкодження, $ 30 000 за кожен випадок макс за заподіяну фізичний збиток і $ 5000 макс пошкодження майна. Ви як і раніше несе відповідальність за шкоду понад те, що страхова компанія платить так що не забудьте захистити свої активи. Для домовласників, мінімум 100/300/50 рекомендується. Крім того, якщо автомобіль знаходиться в оренді, ваш лізингова компанія, ймовірно, зажадає, що у вас є, як мінімум, 100/300/50 страхування відповідальності.

незастрахованих автомобілістів (Umbi & UMPD)
Незастрахованих автомобілістів є обов’язковим, але настійно рекомендується охоплення. Навіть з ним є законом для проведення страхування цивільної відповідальності автомобіля, багато автомобілістів просто не можуть собі це дозволити. Незастрахованих охоплення автомобіліста буде захищати вас до політики ліміти, у разі незастрахованих автомобіліст стикається з вами. Для незастрахованих автомобілістів щоб забезпечити охоплення, необхідно, щоб хтось нести відповідальність за потрапити в вас. У разі вдарити і втекти, принаймні номерний знак має бути отримано для цього покриття удар дюйма незастрахованих автомобілістів тілесні ушкодження (UMBI) стартує в межах 15/30, $ 15 000 на людину з максимуму в $ 30000 витрата на один нещасний випадок … більш високі ліміти доступні. Це означає, що якщо незастрахованих автомобіліст несе відповідальності за аварії, ваша страхова компанія буде платити Вам і Вашим пасажирам за заподіяні тілесні ушкодження, понесені до ваших межі політики. Ваша компанія також може забезпечити покриття для цього під застрахованих автомобілістів це означає, що якщо людина, яка вдарила вас немає достатнього покриття, щоб покрити ваші травми, ваша компанія прийде в якості вторинного і покрити різницю до своїх меж.
Незастрахованих збитку Автомобіліст (UMPD), як правило, $ 3500 в охопленні. Якщо незастрахованих автомобілістів був притягнутий до відповідальності за вашої аварії, ваша компанія буде платити до $ 3500 для ремонту Вашого автомобіля. Якщо ви придбали зіткнення освітлення на вашій політиці, то ваш UMPD покриття стає зіткнення франшизи що означає відмову це покриття буде платити франшизу на освітлення зіткнення.

медичні платежі
Медичні платежі забезпечують покриття до політики обмеження для медичних рахунків в результаті нещасного випадку незалежно від вини. Ви можете придбати медичні межі оплати від $ 1000 до $ 10000. Припустимо, ви вирішили купити $ 1000 медичних межі оплати, кожна людина у вашому автомобілі будуть охоплені до $ 1000 за аварію. Медичні платежі не є обов’язковими і не потрібно.

всеосяжного і зіткнення (оціночного / Сб)
Всеохоплюючий і зіткнення освітлення на вашому авто страхування та частина, яка охоплює вашого автомобіля. Зіткнення охоплення покриває ваш автомобіль у разі аварії поки ви за кермом. Всебічний охоплення також знаємо, як інші, ніж зіткнення охоплення покриває ваш автомобіль за шкоду, яка може статися, якщо ви не за кермом автомобіля, наприклад, пожежі, крадіжки, вандалізм, дерево, падаюче на вашому автомобілі, і т.д. Ці покриття не мають меж придбати , вони працюють з вибору франшизи. Франшиза суму ви платите, а потім страхова компанія покриває все інше. Найбільш поширені варіанти франшизи вибрали становлять $ 500 і $ 1000. Чим нижче франшиза, тим вище ваша премія буде, так як страхова компанія покриває більше. Якщо ваш автомобіль фінансується або оренду, ваша фінансова компанія зажадає від вас провести ці покриття, поки автомобіль не погашається.

Оренда та буксирування
Прокат охоплення покриття витрат на оренду автомобіля до політики ліміти, у разі Ваш автомобіль не на ходу або в кузовному цеху в результаті нещасного випадку. Ви зазвичай бачите такі цифри, як 20/30 або 30/40, коли справа доходить до вибору обмеження для цього покриття. Перше число, скільки вони будуть покривати в день, друге число максимальну кількість днів, вони будуть охоплювати для. 20/30 означає, що ваше авто страхова компанія буде платити $ 20 на день до максимум 30 днів. Буксирування покриття буде охоплювати вас для буксирування вашого автомобіля в результаті аварії до політики обмеження. Обмеження, як правило, вказаний як суми в доларах у розмірі $ 50 або $ 100, яка означає, що ви охоплені в межах цієї суми для буксирування за інвалідність. Пам’ятайте, що ці покриття набувають чинності тільки у випадку аварії і не придорожнього сервісу. Більшість компаній зараз пропонують придорожнього сервісу в якості додаткового покриття.

Інші покриття та варіанти
Інші варіанти покриття та відрізняються компанії до компанії. Будь ласка, зв’яжіться з вашою компанією або агентом, щоб побачити, які варіанти доступні для вас. OnGuard Страхування є уповноваженим виробником декількох компаній Автострахування в Каліфорнії в результаті чого охоплення у нас варіюється від перевізників, а також.