Автострахування – не тільки для аварії

Є багато людей в цьому світі, однак, що автострахування є шахрайство. Якщо ви один з них, ви повинні бути обережні. Чому? Тому що якщо ви не один, ви будете платити дуже дорого небудь у майбутньому.

Автострахування дуже значення в ці дні. Є багато людей, що беруть участь в автомобільній аварії, і це було навіть не з їх вини. Ви можете вести свій автомобіль дуже обережно, але все ще може залучити в автомобільну аварію, в кінці кінців. Це може бути або може бути не ваша вина, але в кінці кінців ви все ще несе відповідальність за деякі пошкодження, і з цих причин мати автоматичне страхування буде дуже зручно.

Не тільки для аварій

Авто страхування є не тільки для покриття аварії, але і для покриття нещастя, які можуть виникнути, пов’язані з вашим автомобілем. Наприклад, один з мого друга тільки що купив новий автомобіль, і він не приходить з автострахування. Так годину після того як він купив машину, він відразу купив автострахування.

Мій друг живе в квартирі і парки його автомобіль на парковку в підвалі. Але те, що сталося те, що в день, коли купив машину, що настала ніч гроза. Коли буря нарешті заспокоїтися ранку, весь підвал був затоплений. Що ж, це час, коли він був дійсно вдячний, що у нього вже є авто страхування, тому що страхова купила йому інший автомобіль.
Тепер ви можете собі уявити, якщо це сталося з вами і до того часу ви все ще не мають ніяких автострахування? Один день ви проводите весь свій економії купити новий автомобіль, наступного дня ваш новий автомобіль потонув у повені. Як ви себе почуваєте?

крадіжка

Інший хороший приклад, що авто страхування не тільки для покриття аварії в тому, що, коли хтось вкрав ваш автомобіль або тільки його частину. Ви, можливо, замок безпеки у вашому автомобілі, сигналізація, замок рульового колеса або навіть іммобілайзер встановлений у вашому автомобілі. І нехай говорять, що ви просто припаркувати свій автомобіль щоночі у заблокованих і безпеку гаража.

Може бути, ви можете гарантувати, що ваш автомобіль буде в цілості й схоронності в вашому гаражі, але ваш автомобіль не буде у вашому гаражі за кожну годину і кожен день. Ви потребуєте своєму автомобілі, щоб йти на роботу, пікап ваших дітей, і торгових, іншими словами, вам потрібен автомобіль, щоб зробити свою повсякденну діяльність. Проблема в тому, що в часи ви робите свою повсякденну діяльність, ваш автомобіль може бути парк в місцях, де немає жодних гарантій безпеки.

Ви все ще можете знайти свій автомобіль в тому ж місці паркування, але вікна вже зламана, і хтось вкрав вашу стерео всередині вашого автомобіля або навіть вкрав ваші шини.

Тепер ви можете собі уявити, що ще раз, якщо з вами трапилося, і ви не мають кришки автострахування? Скільки грошей, що вам доведеться витратити, щоб виправити машину? Що зробити його гірше, а ваш автомобіль як і раніше у відшкодування збитку; вам доведеться витратити більше грошей, щоб орендувати автомобіль, так що ви можете зробити свою повсякденну діяльність.

Якщо у вас вже є авто страхування, ваша страхова компанія буде піклуватися все, так що ви можете розслабитися. Вам навіть не доведеться витрачати додаткову плату орендувати автомобіль. Ваша страхова компанія буде платити за це, так зручно вам не здається?