Автострахування – економія $ 100 без шкоди для вашого кришкою

Це, для багатьох є великий секрет: різниця в автомобілі страхових премій серед страхових компаній (для подібних пакетів або політики) може бути більше, ніж $ 1000. Так що, якщо ви не зробили належної обачності, ви, ймовірно, платити набагато більше, ніж потрібно. Ви, звичайно, могли б зробити одну або дві речі з додатковою $ 1000. Для більшості з нас, десятий, який буде високо оцінений. Дозвольте мені показати вам, як можна отримати економію на страхування автомобіля …

Як страхові компанії визначити вашу премію? Вони роблять це шляхом визначення вашого рівня ризику. Отже, як же вони визначають вашу ступінь ризику? Вони роблять це, ваш рахунок від декількох факторів (я думаю, саме тому ви повинні заповнити форму). Однак, як і більшість речей, немає загального консенсусу серед страхових компаній на відносну вагу кожного фактора проти іншого. Це те, що ви будете мати, щоб скористатися, щоб зробити величезну економію страхування Вашого автомобіля …

Давайте використовувати ці фактори, щоб прояснити ситуацію: група віку і сімейного стану. Якщо ви молодше 25, ви вважаєтесь найвищою групі ризику віку. Однак, якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви вважаєтесь найнижчою групі ризику, наскільки сімейний стан стурбований. Однак, якщо ви перебуваєте в шлюбі і молодше 25 років, різні страхові компанії заб’є вам по-різному залежно від фактора їх думку, є сильним показником вашого рівня ризику. Якщо страхова компанія вирішує взяти сімейний стан, як більш важкий фактор з двох, ви будете платити менше, тому що ви перебуваєте в шлюбі.

Таким чином, ви можете бачити, що, хоча всі страхові компанії використовують ті ж фактори, щоб визначити ваші премії, ваші котирування будуть значно відрізнятися на основі того, які чинники вони вважають найбільш значними факторами ризику і тих, кого вони вважають найнижчим факторів ризику.

Іншим фактором, який вважає це сильно страхових компаній унікальна торгова пропозиція. Це те, що вони стоять і хто вони орієнтовані на обслуговування. Це дозволить визначити свої пристрасті і в значній мірі, що премії вони будуть стягувати певну групу осіб. Так що це дійсно допомагає знайти компанію, яка позиціонується на користь групи ви належите.

Так само, як у бік …

Число людей дійсно зможете отримати настільки занурені у досягнення економії, що вони забувають, що страхування є про в першу чергу: Забезпечення кришкою. Не потрапити в цю пастку. Ви можете робити заощадження, не стаючи виявлені або «негласним».

На прощання записка …

З інтернетом, вам не доведеться пройти через жовті сторінки, щоб знайти ім’я страхових агентів, а потім почати називаючи їх. Все що вам потрібно зробити, це натиснути на сайти, які дають вам цитати з провідних страхових компаній у вашій країні.

Додаткових Пек, що онлайн страхування автомобіля котирування, як правило, менше, ніж ви отримаєте від агентів. Причиною цього є предметом іншої статті. Однак, тільки скористатися нею.

І, ніколи не задовольняється, щоб залишити тільки добре (мені подобається що робить їх ще краще), я досліджував кращий страхування автомобіля котирування сайтів для вас. Отже, я зробила його дійсно важко для вас, щоб не робити деякі розумної економії і не витрачати цілий день. Пам’ятайте, що страхування автомобіля котирування безкоштовні, тому, те, що ви втрачаєте?