Автострахування – ви знаєте, що ви потрапляєте на

Автострахування в більшості держав є вимогою закону – немає страховки, ні ліцензії. Але розуміння того, вид страхування, щоб купити, або якщо у вас вже є політики, розуміючи, що це таке у вас є, може бути складніше. Так ось деякі основи.

1. Страхування відповідальності. Це покриття, яке потрібно в більшості держав, компенсує водій іншого автомобіля і його пасажирів у разі, якщо ви потрапите в аварію. Існують два види страхування відповідальності, одне покриття тілесне ушкодження, відповідальності та інших Відповідальності за шкоду власності охоплення. Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності продається в стандартній кроком, які визначають, скільки і у вас є покриття на людину в аварії, з додатковим обмеженням в аварію. Наприклад, якщо ви купуєте тілесних ушкоджень коштує $ 100 000 / $ 300 000, кожен з людей, яких ви поранені може бути компенсовано $ 100 000, але тільки до $ 300 000 за аварію. Відповідальності за шкоду власності, з іншого боку є охоплення, який буде платити за ремонт і заміну автомобіля іншого хлопця чи майну у випадку аварії. Державні необхідні мінімуми за ціною від $ 5000, але якщо у вас складе Lexus хтось, який вже не розпочнеться для покриття збитку. Більшість таких фахівців, одна перебуває в кращому становищі з мінімум $ 50 000 для кожного транспортного засобу у вас є. І по-справжньому безпечним, ви повинні мати в цілому $ 100 000 охоплення.

2. Захист персональних травм. PIP охоплення платить за медичні та похоронні витрати, пов’язані з аварією для Вас і Вашої родини – незалежно від того, з чиєї вини це було. Але якщо у вас вже є окремі здоров’я, життя і політики в області інвалідності, ймовірно, можна відмовитися від цього в цілому. Перевірте ці політики першого, але шанси ці роду витрати вже покриті.

3. Страховки або застраховано недостатньо автомобіліста. Це покриття платить за медичні та похоронні витрати для вас і вашої родини у разі, якщо ви отримаєте в результаті нещасного випадку або втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди або водієві, який не має достатньо Автострахування. Ці політики зазвичай охоплює велосипед і пригод за участю пішоходів, теж. Враховуючи поширеність незастрахованих водіїв національно, це покриття має важливе значення. У середньому, це коштує менше $ 40 на рік за $ 100 000 стоїть і зробить ні за що ваша медична страховка не покриває.

4. Зіткнення і всеосяжної. Зіткнення відшкодовує вам за повну вартість ремонту або заміни вашого автомобіля після аварії. Всеосяжне охоплює вас в разі вашого автомобіля стає жертвою стихійного лиха, акти вандалізму або крадіжки. При будь-якому охоплення, тим менше франшиза ви виберете, тим більше політики буде коштувати вам. Метою страхування є захист вас від великих втрат, а не зібрати вас цілком до останнього долара. Якщо у вас є старий автомобіль, ви можете відмовитися від цього покриття в цілому. Зіткнення і всеосяжної, – які можуть становити від 30% до 40% від загальної премії – це грошові вартості покриття. Це означає, що якщо ваш автомобіль пошкоджений, самі ви окупити є книга Kelley Blue значення, яке різко знижується, як ваш вік автомобіля. Ось хороше правило: якщо вартість вашого зіткнення і всеосяжного складає більше 10% від Синій Балансова вартість вашого автомобіля, ймовірно, має сенс відмовитися від цих покриттів і зберегти кругленьку суму. З більшістю автомобілів, ви повинні підійти до цієї межі, як автомобіль виповнюється п’ять років. Зрозумійте, однак, що якщо ви усунете охоплення, вам доведеться платити по рахунку, якщо ремонт ви отримуєте в результаті нещасного випадку, що це твоя вина, або, якщо автомобіль склав або вкрадений.

5. Доп. Є багато додаткових елементів можна додати до їхньої політики. Перш ніж купувати додаткові послуги, зважити їх проти ваших потреб. Наприклад, sonsider прокатного автомобіля відшкодування, яке платить $ 15 або близько того в день, в той час як ваш автомобіль в ремонтну майстерню після зіткнення. Іншим додатковим буксирує охоплення. Буксирування покриття може коштувати $ 25 або більше на рік на політику. Якщо ви подорожуєте багато з міста, це може дійсно окупаються як буксирування заряджається від милі до найближчого механік. Останній додатковий, який є практично обов’язковою умовою є повне покриття скла. Авто скло дороге і мандрівних камінь може зруйнувати $ 500 лобове скло в одну мить.

Щоб зрозуміти, чому вид страхування ви можете, поговоривши з агентом про ваш спосіб життя і роботи, вашого бюджету і очікування, допоможе значно. Наприклад, припустимо, що у вас є власний бізнес – це означає вам потрібно Комерційна Автострахування? Якщо ви ведете бізнес і використанні власних транспортних засобів, ви можете бути в небезпеці.

Хороший страховий агент попросить вас багато питань про те, як використовувати транспортні засоби у вашому бізнесі, які будуть вести їх і будь то співробітники, якщо вони у вас є, швидше за все, будуть водіння своїх автомобілів для Вашого бізнесу.

У той час як широке висвітлення авто те ж саме, політика Бізнес Авто відрізняється в багатьох технічних аспектах. Наприклад, якщо у вас є особистий відповідальності політики парасолька, є правило для виключення пов’язаних з бізнесом відповідальність. Отже, ви в безпеці?

Ось деякі приклади того, як ви можете потрапити в біду без комерційної політики:

– Піцу і доставку газет;
– Громадське харчування;
– Від дверей до дверей консалтингові послуги;
– Ландшафтний snowplowing або послуги
– Денний догляд / церква ван послуг.
– Агенти з нерухомості

Якщо ваш бізнес використовує транспортний засіб, або багато транспортних засобів, ви хочете попросити вашого професійного страхування на деякі важливі питання, такі як:

– Які мої межі відповідальності? Загалом, комерційна політика авто можуть запропонувати більш високі межі відповідальності. Великих транспортних засобів, таких як фургони, може завдати більше шкоди, ніж легкових автомобілів.

– Чи є моя особиста політика охоплює мене питання, характерні для мого бізнесу? Наприклад, якщо у вас є причіп, який завдає шкоду іншому автомобілю в той час як на роботі, особистої відповідальності політики може не покрити ремонт. Комерційної політики.

– Чи є у мене співробітники, які їздять мої транспортних засобів? Загалом, якщо інші люди їздять ваші транспортні засоби для роботи, необхідно комерційна політика авто.

Отже, що ж ваш автомобіль страхування виглядати, і ви охоплені для всіх ваших потреб? Якщо ви не впевнені, витягти вашу політику, і поговорити зі своїм агентом ще раз, просто щоб бути впевненим.