Автострахування – Топ 5 порад, щоб знизити премії автострахування

Преміум авто страхування є ціна, яку ви платите щорічно для вашого авто страхування. Він заснований на висвітленні у виборі, а також ваш вік, історія водіння і багатьох інших факторів. Більшість із зазначених факторів знаходиться поза вашого контролю (водій вік, стать тощо). Однак є певні чинники, які ви можете змінити або змінити, для того, щоб знизити страхові внески. Нижче, до п’ятірки поради наведені, щоб допомогти вам знизити премії автострахування, і заощадити гроші.

водій навчання

Це простий спосіб для всіх водіїв голитися близько $ 300 з їх щорічної премії. Це особливо важливо для всіх нових, молодих водіїв, щоб взяти курс навчання визнав водія, так як їх премії вже буде дуже високою. Вартість цей курс буде в основному платити за себе протягом одного року, і отримання сертифікату досить легко, це всього лише трохи часу. Курс зазвичай складається з класних занять, що становить близько 40 годин, після чого в машині сесій, які складуть близько 12 годин. Після того як все вчення завершити класі письмовий тест, і в автомобілі дорожні випробування повинні бути передані, щоб заробити сертифікат. Більшість страхових компаній вимагають копію свідоцтва перед знижок.

збільшити франшиз

Якщо у вас є зіткнення або всеосяжний охоплення, то ви також будете мати франшизи. Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити страхової компанії, коли ви подаєте позов, перш ніж вони будуть виплатити за позовом. Він присутній, щоб спробувати зменшити кількість необгрунтованих претензій, і ви, як правило, можливість вибору франшизи в $ 250, $ 500, або $ 1000. Коли ви піднімаєте франшиза, це зменшує ваші шанси на пред’явлення позову, тим самим зменшуючи страхові тарифи. Тому, якщо ви обираєте більш високою франшизи страхові тарифи повинні знизитися на пару сотень доларів.

падіння зіткнення

Якщо вам потрібно зменшити свої премії більш ніж сума, яка була зменшена за рахунок збільшення франшизи, Ви можете залишити зіткнення охоплення в цілому. Це хороший спосіб заощадити гроші, якщо у вас є старий автомобіль, як тоді, коли ви подаєте позов страхова компанія йде за значенням «Блакитна книга» з машини. Якщо ваш автомобіль старше, і у вас вже є велика франшиза, там не може бути багато, що залишилося, коли ви намагаєтеся вирішити зі страховою компанією.

об’єднання політики

Якщо у вас є страхової компанії, яка також пропонує страхування житла, то ви можете подумати про об’єднання вашої політики з тією ж компанією. Якщо ви застрахувати вас будинок і автомобіль з тим же політику, яку ви отримаєте знижку. Величина цієї знижки залежить від компанії, однак, але це може в кінцевому підсумку на пару сотень доларів. Також більше автомобілів ви страхуєте з компанією, тим краще ваші ставки будуть. Так що якщо у вас є сім’я, з кількома автомобілями, запитати про знижки декілька автомобілів.

знижки для студентів

Це не поширюється на всіх, і не кожна компанія пропонує це, але більшість великих національних компаній буде пропонувати знижки для студентів. Якщо ви знаходитесь в середній школі або коледжі, то ви б мати право на цю знижку, і це може в кінцевому підсумку кілька сотень доларів. Деякі компанії вимагають, щоб ви підтримували мінімальний середній бал, і вимагають підтвердження цього ГПД через офіційні стенограми. Для студентів це дуже багато, так як вона допомагає знизити і без того високі темпи небом для молодих людей.