Австралійська страхування

Всякий раз, коли ви стикаєтеся з аварії, якщо у вас є медична страховка, то вони будуть піклуватися про ваших лікарняних рахунків. Тобто загальна мета страхування. Основному, страховки представляють собою тип управління ризиками головним чином входить у вживання, щоб уникнути від небезпеки / ризику клієнта. Проте, австралійський ринок страхових послуг перебуває кілька добре продуманих і уточнені тому що вони просто розділити на 3 частини; це страхування життя, медичне страхування, і загальне страхування.

Страхування життя є одним з видів страхування в якому вона пропонує фінансову вигоду призначений бенефіціар, будь то член родини, коханої людини, або хто вибрав клієнт. Прикладом страхування життя знайдені в Австралії AMP Limited. Починав як взаємне компанії в 1849 році, сьогодні вона є однією з провідних організацій галузі багатства в Австралії. Вони відбувають принаймні 3400000 клієнтами і ряд 820000 акціонерів. Станом на червень 2009 року вони накопичили $ 104 млрд в активах. ING або Group International Нідерландів в Австралії має багато хороших послуг та пакетів, які задовольняють вимогам різних людей. У них є недорогі страхування життя EasyProtect в якій вона охоплює смерті, як хвороби або травми пов’язані між собою. Це може бути пред’явлений позов на погашення боргу ви залишили позаду і забезпечити економічно Вашої родини витрати.

Загального страхування в майже в усьому світі, включаючи Австралію є медичне страхування. Це ті, які відповідають на рахунки, коли він вступає в медичній допомозі, таких як стоматологічні, лікарні, та інші види медичних категорій. Вони часто приходять з трудовою угоди. Medibank Приватна є провідною компанією медичного страхування, за допомогою якого вони покривають до тридцяти трьох відсотків ринку страхування здоров’я. Вони пропонують широкий спектр медичних кришки, які задовольняють потреби і бюджет діапазоні клієнта; лікарняну страховку, яка змушує вас вибрати потрібний лікарні і лікаря і, як скоро ви б хотіли, щоб ставилися, додаткове покриття, яке охоплює вас стоматологічне лікування, оптичні допомоги, а також фізіотерапію. Але є також пакет кришку, яка включає в себе як лікарні і додаткове покриття в один пакет.

Тим часом, загального страхування є ті, у тому числі інші страховки цивільної відповідальності, подорожі, авто, і підприємств. В інших країнах ці страховки не розділити на загальне страхування, вони мають різні класи. Де, як в Австралії, вони спрощені і розділені на категорії загального страхування. Він також ділиться на два класи: страхування цивільної відповідальності, яка в основному складалася з автомобільного страхування, страховий бізнес, компенсації робітника, і т.д. Інший Страхування майна, яка складається з будинку / домашнього майна, подорожі, а також автотранспорт. Приклад загального австралійського страхування є Allianz Австралії. Вони 4-е місце загального страховиків на континенті; вони тримають 2000000 страхувальників і мають інвестиційного активу приблизно 4,6 млрд. доларів. Вони також мають різні вторинні брендів, включаючи Club Marine, яка є одним з провідних у прогулянкові судна страхування, життя Allianz якому вони підтримують клієнтів, пропонуючи їм продукти страхування життя, щоб уявити, що потрібно хорошому способу життя.