Австралійська страховому бізнесі – не попастися без нього

Один з найбільш нервує речей про запуск власного бізнесу є “великим невідомим”. Ви не можете передбачити майбутнє. Ви не можете контролювати економіку, і ви не можете контролювати погоду.

Але є і хороші новини – ви можете переконатися, що у вас є страхового захисту, якщо катастрофа робить страйк.

Зараз настав час, щоб проявляти ініціативу і управляти частинами вашого бізнесу, які ви можете. Це передбачає наявність бізнес-плану на місці і регулярно переглядати ваші грошові потоки і витрати. Це також допомагає мати політику страховий бізнес, щоб дати вам впевненість, щоб знати ваш бізнес буде витримувати шторм.

Коли часи жорсткої, дуже важливо, що власники малого бізнесу думають про свої страхові потреби ретельно, щоб мінімізувати будь-які додаткові ризики і потенційні ризики.

Багато підприємств купити той же рік страхування за роком, не розуміючи або з урахуванням всіх особливостей, які вони, можливо, буде потрібно – як страховий бізнес перерви.

Ваша основна страхового бізнесу може покрити свої фізичні активи, якщо приходить біда, але ви не замислювалися про те, як ваші доходи будуть порушені, якщо ваш бізнес з ладу в результаті пошкодження цих активів? Що відбувається з вашого доходу, якщо шторм, аварії або навіть катастрофи на сусідніх бізнес-результатів у матеріальний збиток, який змушує вашого бізнесу, щоб закрити протягом декількох днів, тижнів або більше? Ваш оборот постраждали, але ви, ймовірно, все ті ж постійні витрати як орендна плата, заробітна плата персоналу і постачальником зобов’язань, які не зупиняються, навіть якщо ви в змозі здійснювати торгівлю.

По суті, мета страхового бізнесу переривання, щоб переконатися, що ваш бізнес повертається до тієї ж фінансовому положенні вона перебувала до втрати. Ваш страховик буде оцінити ваші прибутку і обороту і фактор сезонних коливань / тенденції для розуміння ваших потенційних втрат після страхового випадку.

Ви, як правило, повинні мати майнової політики, щоб мати право на страховий бізнес перерви. Кришку під страховий випадок зупинки виробництва буде спрацьовувати в разі пошкодження майна, які підпадають під це майно політики.

Важливість страховий бізнес може бути продемонстрована за допомогою наступного прикладу:

Власник бійні, яка була розташована в невеликий, але жвавий торговий центр, поруч з дуже популярний магазин фруктів і овочів. Пожежа спалахнула в коморі магазину плоду, змусивши її закритися протягом декількох місяців. Хоча не було ніяких пошкоджень приміщень м’ясника, користувача трафік сповільнилося прямо в той час як фрукти магазин був закритий. Це викликало значне зниження продажів м’ясної і прибутку. На щастя, власник бойні вийняли страхуванню на випадок перерви, який захищав їх втрату прибутку протягом всього порушень. Це означало, що вони могли ще платять своїм співробітникам, оренду, і всі законопроекти, які просто приходили навіть коли їх продажі знизилися – не турбуючись про вплив на їх прибутку.

Без страхового бізнесу перерви, що власник малого бізнесу знайшов би це дуже важко залишитися в бізнесі, поки фрукти не було магазину повернувся в стрій і їх продажу повернулися до нормального життя.

Є багато інших варіантів покривається страховий бізнес переривання, що ви можете не знати про. Якщо ви постраждали від значних перебоїв в результаті пошкодження майна підприємства, ви можете також виявити, що вам потрібно витрачати додаткові гроші, щоб отримати ваш бізнес і працює. Наприклад, є додаткові оренди ви, можливо, доведеться платити за тимчасові приміщення, або витрати на використання додаткового персоналу для надання допомоги в очищенні процесу.

Вони також можуть всі бути покриті страховий бізнес переривання – це називається “додатковим збільшенням вартості робочої. Це означає, що ви можете витратити трохи більше, щоб звести до мінімуму незручності для Ваших клієнтів і співробітників і повернутися до нормального життя якомога швидше.

Враховуючи всі ці переваги і кришкою, це важко собі уявити, що підприємства часто залишаються без страхового бізнесу перерви. Малі підприємства і ті, які знаходяться в експлуатації менше 10, як правило, менш імовірно, будуть покриті збитки від призупинення діяльності.

Власники, які вклали так багато часу, енергії та грошей у свій бізнес см. Страхування припинення підприємницької діяльності як важливе значення для захисту їх працівників, клієнтів і прибутку. Без цього, на жаль, багато хто дуже важко відновити.

Важливе зауваження:
Інформація в даній інформації не враховують ваше фінансове становище, потреб або цілей. Таким чином, ви повинні розглянути, чи є інформація підходить для вас, і ознайомилися з усіма документами політики до прийняття рішення про придбання або тримати страхові продукти.