“Аварія за готівку” додає 5% до страхових премій

У доповіді Асоціації британських страховиків (ABI) показують, що до 400 членів погодилися оплати претензій, тому що вони були не в змозі довести, що вони були підробленими.

Фігури з страхового шахрайства бюро (ПВП) підрахували, що шахраї чистої до 400 млн. фунтів стерлінгів на тиждень, “аварія на готівкові гроші” буття нову техніку для злочинців.

“Аварія на готівкові гроші” включає в себе претензії робляться після того, водій цілеспрямовано потраплю в аварію. Автомобіліст може розірватися раптово під час руху в результаті чого інший автомобіль вдарився. Водій буде потім подати вимогу автомобільної аварії за пошкодження свого транспортного засобу і також може спробувати претендувати на фізичних ушкоджень.

DCI Джон Чепмен, Хартфордшир поліцейських, сказав: “Це останній етап розслідування Хартфордшир поліцейських у постановці аварій і шахрайських страхових двигуна.

“Це злочин розвиваються типу, представники громадськості не можете бути в курсі і має потенціал до чистої злочинці великі суми грошей”.

Він додав, що гроші часто відмиваються для фінансування інших серйозних видів злочинів з незаконним вимога іноді сіткою £ 30,000. Це може додати до 5% додатково до премій.

ПВП запропонував способи боротьби з поетапним аварії такі як відмова від автомобілів, які обертання і гальма швидко.

Представник ПВП сказав: “Якщо хтось дає по їх гальма, і ви йдете в них, не думайте, що це твоя вина.”

Вони також рекомендують приймати фото аварії, якщо зіткнення відбувається на камеру телефону або одноразовий фотоапарат.

Успішна, справжній, автомобільної аварії стверджує, призводять до нагород якщо фінанси жертви або якість життя постраждалих після недбале водіння автомобілістів. Жертв може претендувати на “спеціальний збиток» і «загальні збитки.

Спеціальний збиток покриє зі своєї кишені витрати, такі як втрата заробітку, для яких вступу необхідні.

Загальні збитки включають в себе фізичні травми і встановлюються після медичного обстеження. Позивачі пройти обстеження і це, як правило, щоб відсіяти будь-якого перебільшеними або нечесним претензій.

Нік Старлінг, директор загального страхування здоров’я та ABI, сказав: “Ця галузь дає відсіч. Страхування чіти більше шансів потрапити, ніж будь-коли раніше. І чіти будуть платити високу ціну, як майбутній страхування і кредитування буде дорожче і складніше отримати. ”

ПВП страховики визнають, що запобігти більшість шахрайства, але сказав, що зростання в шахрайських претензій вимагає нового підходу.

Організація ставить своєю метою розкрити шахрайство шляхом порівняння баз даних претензій і спілкування з поліцією і страховиків. Він також створив “Cheatline”, так і по телефону у своїх підозрах.

ПВП додати, що бюро свідчить про рішучість викрити організовані злочинні угруповання, які часто використовують страхові виплати для фінансування інших злочинів і поклав життя в небезпеці.

Джон Бідл, голова ПВП, сказав: “Бюро будує потужні відносини з поліцією і правоохоронними органами. Ми впевнені, що ПВП буде відігравати важливу роль у захисті чесних страхувальника.

«Ми знайдемо, викривати і переслідувати тих, хто бере участь в організованому шахрайстві страхування”.