ААП медичне страхування – комплексний план покриття для більш ніж 50

Коли ви дійдете до близько 50 років, ваші ставки медичного страхування розпочати справді стрімко зростає. Якщо ви знаходитесь в цій віковій групі, це може бути дуже важко знайти гідну медичному страхуванню за прийнятною ціною.

Опції ААП охорони здоров’я це програма, яка робить його простіше для вас. ААП не тільки пропонують медичне страхування; Це дає вам страхування, спеціальні опції заощадження та ресурси для управління вашого здоров’я, як ви стаєте старше.

ААП, що може зробити для вас?

По-перше, ви повинні стати членом ААП. Тоді, все це стає доступним для вас.

ААП має контракти з компаніями, які пропонують страхування та страхових продуктів. Ви можете отримати від страхових планів ААП, в тому числі первинних планів медичного страхування, додаткові плани, та довгострокові плани догляду.

Через ААП ви можете скористатися Medicare страхових продуктів і послуг. Залежно від того, де ви живете, ви можете бути в змозі отримати стоматологічне обслуговування, а також. Існують також програми, в ААП, які пропонують безкоштовну перевірку зору і знижки на товари по догляду за очима.

ААП також продає ліки за рецептами для членів за зниженими цінами. Ви можете вибрати, щоб отримати ліки за рецептами або поштою або в місцевій аптеці з ААП членський квиток.

Він також пропонує широкий спектр оздоровчих та спосіб життя продукти, спрямовані на людей у ​​віці старше 50 років. ААП випускає каталог, має вітаміни, добавки, спати зі СНІДом, по догляду за волоссям, патентовані ліки, і фітнес-товарів.

Якщо у вас є Medicare Part B, ААП можуть доставити продукти та матеріали для вашого пакета Medicare прямо до вашої двері. Якщо у вас є Medicare і страждають від респіраторних захворювань, діабету або інших захворювань, ви можете скористатися цією програмою. ААП обробляє всі документи і неприємностей для вас.

Medicare і більшість звичайних медичних страхових полісів не покриватиме витрати сестринського догляду. ААП робить, і він пропонує більшу гнучкість у виборі допомогу житлових приміщень і вихователів.

ААП стоматологічну страховку

Якщо ви станете членом ААП, ви також можете подати заявку на їх план стоматологічного страхування. Вони дозволять вам використовувати той же стоматолог ви використовуєте, так що вам не доведеться міняти, щоб одна з них. Вони також мають спеціальні ціни на стоматологічну страховку, як і два роки гарантії на фіксованих премій починаючи з моменту, коли ви зареєструєтесь.

послуги ААП окуляри

Хоча медичне страхування ААП план не поширюється на оптичні, вони пропонують багато великих угод на окуляри і продукти по догляду за очима членів. Ви можете заощадити гроші на рамах, контакти та інші продукти, і ви можете скористатися цим економія у великих універмагах, як мета і JC Пенні. Все, що вам потрібно, це ваші ААП членський квиток.

Як вчинити

Якщо Ви зацікавлені у вступі до ААП, є кілька варіантів. Ви можете зробити це по телефону, або ви можете піти на їхній сайт і завантажити бланки заяви на реєстрацію. Потім, ви просто відправити у формах з оплатою. Інтернет Finder Оцініть сайту дозволяє легко з’ясувати, скільки ви будете платити.

Якщо ви хочете вступити, або дізнатися більше інформації, відвідайте сайт за адресою ААП www.aarp.org. Там ви знайдете набагато більше, ніж просто інформація про їх планів медичного страхування. На сайті є всі види новин, розваг, інформації про здоров’я та багато іншого.